قیمت بنزین | افزایش قیمت بنزین | بنزین گران می شود

افزایش قیمت بنزین جدی شد ؟ | علت افزایش قیمت بنزین چه خواهد بود ؟

کدخبر : 38397

جزئیات کامل از شایعات افزایش قیمت بنزین را در این صفحه بخوانید .

قیمت بنزین سوالات زیادی برای مردم به وجود آورده است . قیمت بنزین شایعات زیادی نیزد اشته است . اصلاح سهمیه بنزین آزاد شایعه افزایش قیمت بنزین را به وجود آورد . این شایعه افزایش قیمت بنزین رد شد اما کارشناسان کاهش سهمیه را راه حل مفیدی برای جلوگیری از قاچاق نمی دانند .

قیمت بنزین

یک عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام دولت برای کاهش میزان سوخت آزاد موجود در کارت‌ها نمی‌تواند در مبارزه با قاچاق سوخت موثر باشد.

به گزارش ایمنا، عبدالعلی رحیمی مظفری با اشاره به طرح جدید دولت در خصوص کاهش میزان سوخت آزاد در کارت‌ها اظهار کرد: مطالبی که این روزها برای افزایش قیمت بنزین، به دنبال این طرح مطرح می‌شود صرفاً گمانه زنی و یا نظرات افراد است و تاکنون هیچ برنامه رسمی برای افزایش قیمت بنزین وجود نداشته است.

قیمت بنزین

وی در ادامه تصریح کرد: علی‌رغم اینکه عده‌ای معتقدند که با اجرای طرح کاهش سهمیه آزاد سوخت کارت‌ها می‌توان جلوی قاچاق بنزین را گرفت، ولی بنده با توجه به شناختی که از سیستم حمل و نقل دارم معتقدم که چنین اتفاقی نخواهد افتاد. ما اگر به دنبال جلوگیری از قاچاق سوخت هستیم باید اصل برنامه پیمایش و سامانه هوشمند مربوط به باربری‌ها و راهداری را کنترل کنیم.

نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برای جلوگیری از قاچاق سوخت، نیازمند طرح هوشمند هستیم، گفت: طرحی که اجرا شده است یک مسکن جزئی است، اما اصل درد در جای دیگری است که باید درمان شود.

منبع: ایسنا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه