همایون شجریان | ازدواج همایون شجریان | عشق همایون شجریان

اتفاق ناگوار برای همایون شجریان | ضرر بزرگ به همایون شجریان در کانادا

کدخبر : 38398

تور کنسرت جهانی همایون شجریان در کانادا به علت نداشتن ویزا لغو شد

همایون شجریان خواننده باتجربه ایرانی است که در ایران در تیرماه کنسرت های متوالی را برگزار کرد . همایون شجریان که قصد داشت در کانادا نیز این کنسرت ها را ادامه بدهد به علت اماده نشدن ویزا نتوانست تور کنسرت جهانی خود را کامل کند . همایون شجریان پسر محمدرضا شجریان می باشد . در ادامه توضیحات کامل تر در مورد تور کنسرت جهانی همایون شجریان را می خوانید . 

همایون شجریان

 ‌ دولت کانادا ویزای «‎همایون شجریان» را صادر نکرد تا تور بزرگ ‎کنسرت های این خواننده لغو و به تاریخ جدیدی منتقل شود.

 همایون شجریان اعلام کرد که زمان برگزاری کنسرت‌های کانادای او، به دلیل آماده نشدن ویزای تعدادی از اعضای ارکستر سیاوش به ماه ژانویه تغییر کرد.

 همایون شجریان که پیشتر اعلام کرده بود قرار است ۱۱ تا ۲۰ شهریور (دوم تا ۱۱ سپتامبر) در شهرهای تورنتو، مونترال، ونکوور و کلگری کشور کانادا به روی صحنه برود، اکنون یک روز پیش از آغاز این کنسرت‌ها، از تغییر زمان برگزاری آنها خبر داده است.

شجریان در توضیح علت این اتفاق در صفحه اینستاگرام خود نوشته است: «علاقه‌مندان گرامی ضمن عرض پوزش بابت مشکل‌ ایجاد شده لازم می‌دانیم شما را در جریان شرایط‌ ایجاد شده قرار دهیم.

امروز یکم سپتامبر ۲۰۲۲ متاسفانه آخرین فرصت دریافت ویزای همایون شجریان و تعدادی از اعضای گروه سیاوش از دست رفت. این در حالی است که پس از گذراندن مراحل طولانی اخذ ویزا و انتظار هر روز ما و پیگیری‌های وکیل پروژه نیمی از اعضا در تورنتو و نیمی دیگر به همراه همایون شجریان در ایران منتظر هستند.

همایون شجریان

تاکنون مشکلات و استرس زیادی برای همگی‌مان ایجاد شده است؛ چراکه فردا دوم سپتامبر قرار بود در تورنتو میزبان شما عزیزان باشیم و با این اجرا تور کانادا را آغاز کنیم و در قبال شما عزیزان مسئول هستیم.

در حال حاضر ۱۲ نفر از اعضای ایرانی و غیر ایرانی گروه سیاوش که نیازمند دریافت ویزا نبوده‌اند برای تمرین‌های نهایی از محل اقامتشان به تورنتو رسیده‌اند. اما برای حضور دیگر اعضا متاسفانه امروز پس از اخرین پیگیری‌های وکیل متوجه آن شدیم که ویزای چند تن از هنرمندان اصلی گروه سیاوش همچنان در پروسه اداری است و هنوز به مرحله صدور نرسیده است.

از آنجایی که اجرا بدون حضور این هنرمندان امکان پذیر نیست و کیفیت و اجرای بی‌کم کاست بر همه چیز اولویت دارد، مجبور هستیم برای تحقق این امر و اطمینان از دریافت ویزای کامل اعضای گروه تاریخ برنامه‌های تور کانادا را به ماه ژانویه موکول کنیم. 

تاریخ دقیق این اجراها تا هفته آینده به اطلاع عموم خواهد رسید و برای کسانی که بلیط تهیه کرده‌اند ایمیل خواهد شد. 

عزیزانی که بلیط تهیه کرده‌اند می‌توانند بر اساس همان بلیط و همان شماره صندلی در روز های جدیدی که متعاقبا اعلام خواهد شد در کنسرت شرکت نمایند و حقشان تمام و کمال برای حضور محفوظ است.

با پوزش بسیار از یک یک شما عزیزان به دلیل اتفاقات غیرمنتظره‌ای که باعث این تغییرات شده است، به اطلاع می‌رساند علاقمندانی که مایل به کنسل کردن بلیط خود هستند، می‌توانند با ارجاع بلیط به سایت خریداری شده وجه خود را دریافت نمایند.»

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه