بهاره رهنما

خواهرزاده چشم رنگی بهاره رهنما دامادش شد | شوهر پرنیا قاسم خانی دکتر از آب درآمد

کدخبر : 39834

خواهرزاده چشم رنگی بهاره رهنما دامادش شد.

بهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک است و بهاره رهنما در نهایت سال 1370 وقتی 17 ساله بود در فراخوان تست بازیگری حاضر شد .بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسم خانی نویسندهٔ مشهور سینما است.بهاره رهنما بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون است . بهاره رهنما بعد از ازدواج با پیمان قاسم خانی و ماجرای طلاقش باز هم ازدواج کرد این بار یک ازدواج جنجالی و باز هم شکست خورد گویا خانوم بازیگر زندگی شخصی سختی دارد.

 

 

 

 

بهاره رهنما بازیگر باتجربه در مراسم عزاداری و هیئت های مذهبی حضور پیدا کرد .عکسی از بهاره رهنما بالای منبر منتشر شده است که مشخص نیست عکس تزیینی است یا این بازیگر واقعا سخنرانی کرده است . در ادامه تصویر دیده نشده که واکنش بسیاری را در پی داشته است را مشاهده می کنید . بسیاری از تقدس منبر گفتند و به بهاره رهنما حمله کردند . 

طلاق بهاره رهنما از همسر دومش، حقیقت یا شایعه؟

حضور بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی در برنامه شباهنگ اتفاقی بود که باعث شد تا شایعات مربوط به طلاق خانم بازیگر از همسر دومش دوباره سر زبان ها بیافتد. البته این بار مخاطبان با دیدن برنامه حامد آهنگی از نمایی دیگر به این مسئله نگاه کرده و تصور کردند که وقتی این دو با هم در یک برنامه شرکت کرده اند پس خبری از جدایی نیست و اخبار مربوط به طلاق آنها، شایعه بوده.

 

 

 

 

اما کمی نگذشت که همسر سابق پیمان قاسم خانی با انتشار متنی در اینستاگرامش، به نوعی همه چیز را روشن کرد، متنی که در این بخش از چهره ها در با هم میخوانیم.

طلاق بهاره رهنما از حاجی

به گمانم گاهی حرف نزدن از چیزی دلیل پنهان کاری نیست و گاهی بقول توده مردم جار زدن هم لزوما دلیل بر شادی نیست!

من یک زن مستقل هستم با قدرت ها و ضعف های خودم و درس ها و دردها و رنج هایی که دوباره بلند شدن و قد کشیدن را بمن آموخت! سالی را که گذراندم تا آخرین روزهایش برایم پر بود از "از دست دادن های سخت" :عاطفی، مالی، کاری و ...

اما به حسب تربیت مادری سخت کوش و پدری مهربان باز هم یا علی گفتم و بلند شدم و با تکیه به خدای بقول مادرم خوبی ها و با باور اینکه پدر هنوز هم مرا میبیند و بعشق مادر بودنم، دست بر زانوی خودم برای ادامه زندگی بلند شده ام!

 

 

 

 

و با همه وجودم "طلب خیر" برای همه دوستان و حتی قضاوتگرانم دارم.

پی‌نوشت:برنامه شب آهنگی که میبینید ماه ها پیش و قبل از تغییرات اخیر زندگی من ضبط شده.

استوری پر بحث بهاره رهنما در اینستاگرامش، واکنشی بود که به اخبار مربوط به رد شایعه طلاق او از امیرخسرو عباسی در فضای مجازی دست بدست میشد و بازیگر فیلم های افعی و پاستاریونی بظاهر حقیقت ماجرا را به گونه ای غیرمستقیم فاش کرد و میتوان گفت این استوری، اولین واکنش او به اخبار مربوط به جدایی از همسر دومش بود

دلنوشته مادر بهاره رهنما درمورد ازدواج دخترش با امیرخسرو عباسی

بهاره عزیزم

دختر خوب و مهربانم

دختری که همیشه به وجودت افتخار کرده و میکنم

عزیزم تو از بچگی همیشه خاص بودی و کارهای قشنگی انجام میدادی

و اما اکنون که سالیانی از زندگی قشنگ و پر بارت میگذرد، باز هم باعث شگفتی خانواده و زنان دنیای خودت شدی

عزیزم دختر قشنگم

یادم هست چند روز قبل از اینکه با امیر خسروی عزیزم ازدواج کنی، ما هم مثل پدر و مادرهای دیگه دغدغه های خودمان را داشتیم

حرفی که تو به ما زدی آنقدر پر معنی و پر محتوا بود که تا دو سه روز بهش فکر می کردم و کاملا ذهن مرا درگیر کرده بود

درست یادم نیست من چه گفتم که تو در جواب من جمله ای به کار بردی که برای من خیلی جالب بود

 

 

 

 

تو گفتی:«مامان من خانواده میخواهم» و مرا کاملا مجاب کردی

یعنی تو زنی هستی در کمال سلامت روح و روان

آفرین و صد آفرین به تو که به زنان دیار خود جرأت و شهامت دادی

و دوباره عشق و امید را در زندگیشان به وجود آوردی

آفرین عزیزم که به ما هم عشق و امید دادی

و در تمام اجراهایت بر می خیزم و میگویم و خواهم گفت که من به وجود تو افتخار میکنم

تو دختر قشنگم سرشار از عشق و محبت هستی

و زنی مقاوم و استوار

هرگز حرفهای یاوه گویان تو را آزرده نخواهد کرد

و از خدا برای این انسانها شفا بخواهیم زیرا اینها به سرطان بخل و حسادت دچار شده اند

دخترم، تو خوبی، خوب باش و خوب بمان.

تعزیه خوانی بهاره رهنما روی منبر غوغا کرد | ذکر مصیبت خواندن بهاره رهنما برای امام حسین

 

 

 

 

 

 

 

 

گریم متفاوت بهاره رهنما در نمایش جدیدش

بهاره رهنما بازیگری که سابقه حضور در سینما ، تئاتر و تلویزیون را در کارنامه هنری اش دارد علاقه زیادی به بازی در تئاتر دارد و به گفته خودش تئاتر را به مانند خانواده اش دوست دارد. این هنرمند کشورمان به تازگی در نمایش تابستان فراموشی به نویسندگی و کارگردانی خودش روی صحنه رفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

گریم جدید بهاره رهنما در نمایش خودش

تابستان فراموشی به نویسندگی و کارگردانی بهاره رهنما با بازی خودش و نسیم ادبی از 9 تیر تا 10 مرداد در دو سانس شنبه شبها روی صحنه میرود.

 

 

 

 

 

 

 

 

گریم بهاره رهنما در نمایش تابستان فراموشی

بهاره رهنما تصاویری از این نمایش را در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت :روایت عکس های حسین خدارتی ،صبا عباسی و آسیه شیخ حسینی از :نمایش تابستان فراموشی گریم :نسرین اجرلو،لباس :تکتم رضایی ،فقط شنبه ها.

 

 

 

 

 

 

 

 

نسیم ادبی و بهاره رهنما در نمایش تابستان فراموشی

عوامل اجرای نمایش تابستان فراموشی عبارتند از :طراح لباس:تکتم رضایی ، عکس:حسین خدارتی، مجری طرح وگرافیست:امیر علی رادی، گریم نسرین اجرلو، مدیر صحنه:فیروزه بهادری.

بهاره رهنما با چهره ای متفاوت در نمایش تابستان فراموشی

این نمایش روایت دو زن، با سی سال اختلاف زمان است که به صورت تک گویی خاطرات، رنج ها و حرمان های عشق و زندگی مشترک شان را بازگو می کنند

 

 

 

 

 

 

 

 

واکنش بهاره رهنما به یک شایعه درباره همسرش

ماجرای ازدواج مجدد بهاره رهنما به یکی از جنجالی ترین ماجراها تبدیل شده است که گویا تمامی ندارد و هر روز یک بحث جدید در این باره مطرح میشود. این روزها که بهاره رهنما زندگی مشترک خود را با امیرخسرو عباسی میگذراند شایعات زیادی پیرامونشان وجود دارد که یکی از آنها آنقدر شدت گرفت که بهاره رهنما را مجبور به پاسخگویی کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

یک شایعه درباره همسر جدید بهاره رهنما

در روزهایی که تنها دو هفته از ازدواج مجدد بهاره رهنما با امیرخسرو عباسی میگذرد شایعات زیادی درباره این ازدواج شکل گرفته است . جدیدترین خبری که درباره همسر بهاره رهنما شنیدیم خبری بود که اعلام کرد حسن عباسی سخنران مشهور اصولگراها پدر امیرخسرو عباسی همسر بهاره رهنما است. با شدت گرفتن این شایعه بهاره رهنما با انتشار پستی در کانال تلگرامش به این ماجرا خاتمه داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

بهاره رهنما در این باره نوشت:

همسر من امیر خسرو عباسی در نوجوانی پدر بزرگوارش مرحوم جمال عباسی رو در سانحه ای از دست داده، لطفا اگر شایعات کذب در مورد ایشون شنیدید خصوصا در مورد مناسبات خاص با هر نهادی حتما تکذیب کنید، قرار نیست همه را به یک چوب بزنید و قرار نیست هرکس مرید اهل بیت بود لزوما با مشاغل دولتی در ارتباط باشد! و من افتخار می کنم که همسرم از کارافرینان برتری است که فقط به همت و کوشش خودش در جایگاه فعلی اش قرار گرفته است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه