شاهرخ استخری

رقص دخترانه در خانه شاهرخ استخری کولاک کرد | خانه شاهرخ استخری نمایان شد

کدخبر : 39836

رقص دختران شاهرخ استخری در اینستاگرام کولاک کرد .

شاهرخ استخری بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون است . شاهرخ استخری در سریال ها و فیلم های مختلف ایفای نقش کرده است . در ادامه ویدیوی دیده نشده از شاهرخ استخری را مشاهده می کنید .

دختر شاهرخ استخری رقص بامزه ای با آهنگ شمالی انجام می دهد که واکنش او با دیدن فیلم خود مخاطبین را به خنده می اندازد.

 شاهرخ استخری متولد 14 مهر 1359 در تهران می باشد. شاهرخ استخری اصالتا برای لار استان فارس می باشد. شاهرخ استخری تحصیلات اکادمیکی در حوزه تئاتر داشته و بعد از پا به عرصه هنر گذاشته است. شهرت شاهرخ استخری با ایفای نقش در سریال دل نوازان برای او به دست آمد و باعث بازی در سریال فاصله ها شد. شاهرخ استخری در سال 1390 متاهل شد و بعد از گذشت ده سال صاحب دو فرزند دختر می باشد.

رقص شمالی دختر شاهرخ استخری با آهنگ خواندن امیررضا دلاوری در خانه شخصی اشان حسابی فضای مجازی را داغ کرد.

بعد از مدتی وقتی شاهرخ استخری ویدئو را به دختر کوچکش نشان می دهد با خجالت کشیدن بامزه او موجه می شود.

شاهرخ استخری

زندگی شخصی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 14 مهر ماه 1359 در تهران متولد شد.

 

عکسی از کودکی شاهرخ استخری

این هنرمند کشورمان دو خواهر دارد که یکی در خارج از کشور زندگی میکند و خواهر دیگرش نیلوفر ساکن ایران است و پدرش کارمند پتروشیمی بوده و از طرفداران تحصیلات دانشگاهی است و همین امر سبب شد تا شاهرخ استخری با وجود علاقه به بازیگری در رشته مهندسی صنایع تحصیل کند.

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری و خواهرش نیلوفر

پدر شاهرخ استخری اصالتا اهل فارس است و نام خانوادگی استخری هم برگرفته از مکان زندگی اجدادی خانواده استخری در استان فارس است.

 

مدرسه و محل زندگی

تا سوم دبستان در بلوار کشاورز تهران زندگی می کردیم و از آن به بعد در شهر غرب هستیم ، سوم دبستان را در مدرسه 15 خرداد گذراندم

دوره راهنمایی را در مدرسه آزادی و دبیرستان فجر دانش تحصیل کردم

شاهرخ استخری

از شیمی تا صنایع

از همان نوجوانی به تئاتر و هنر علاقه داشتم اما پدرم فارغ التحصیل دانشگاه پلی تکنیک در رشته شیمی بود و دوست داشت منم مهندس شیمی بشم

انتخاب رشته هم شیمی کردم اما قسمتم قبولی در رشته صنایع بود

شاهرخ استخری

نحوه ورود به بازیگری

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه بصورت اتفاقی با نمایش «اسب ها» به کارگردانی محمد رحمانیان در سال 1381 اولین تجربه هنری خود را بدست آورد

 

شاهرخ استخری در کنار پدرش

این بازیگر کشورمان از علاقه مندان به فوتبال بود و در دوره ای به صورت جدی فوتبال را دنبال میکرد اما به دلیل عدم رضایت پدر و اصرار او به درس خواندن این رشته را کنار گذاشت و بعد از بازیگر شدن به سراغ بوکس رفت اما آسیب های احتمالی این رشته مانع از ادامه فعالیت او شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه