پریناز ایزدیار

عشق دوران نزدیک پریناز ایزدیار

عشق دوران نزدیک پریناز ایزدیار
کدخبر : 41288

بازیگری از همان اول هم برایم مهم بود.همیشه از کودکی هم بازیگری رابه‌شدت دوست داشتم.درست اسـت کـه مثل هرکس دیگری شهرت را دوست داشته و دارم اما برایم اصل نبود.

به گزارش رصداقتصادی :‌ضمن این کـه حالا برایم تا حدودی عادی شده؛ یعنی برای همه ی آن ها کـه بازی میکنند بعد از مدتی عادی میشود و چـه بسا بعضی‌ها بخواهند این مقوله کمتر شود تا دوباره خلوت خودشان را داشته باشند.

 

پریناز ایزدیار و خانواده تحصیلکرده

مـن دوست داشتم در دانشگاه رشته بازیگری بخوانم و رشته بازیگری تئاتر هم امتحان دادم اما خانواده‌ام مخالف بودند.هم برادر و هم خواهرم دکتر هستند و پدرم نیز وکیل هستند.

برای همین خانواده‌ام دوست داشتند یا دکتر شوم یا وکیل.اما بعد کـه اصرار مرا دیدند برایم شرط گذاشتند کـه حتماً یک رشته درست و حسابی و بـه قول خودشان سنگین و رنگین هنر را بخوانم و مـن هم گرافیک خواندم.

 

حس نگرانی و استرس پریناز ایزدیار

آن اوایل کـه بازیگری را شروع کردم شاید حرفه‌ای نبود اما بازهم جدی و مهم بود؛ حتی جاهایی ناامید شدم چون هم کار سختی اسـت و هم این کـه بـه هرحال وقتی تازه‌وارد هستید آن قدر کاری برای شـما وجود ندارد.شاید تنها تعداد اندکی بازیگر بودند کـه از همان اول، کارشان رابا قدرت و کارهای خاص شروع کردند.

برای همین همیشه یک حس نگرانی و استرس با مـن بود؛ حتی در دوره‌ای حدود یکسال و نیم کار نکردم تا این کـه تله‌فیلمی رابا علیرضا امینی کار کردم و بعد ازآن اوضاع بهتر شد.راستش چون باوجود همه ی مخالفت‌ها و زحمت بسیار آمده بودم دلم می خواست بـه خودم ثابت کنم کـه میتوانم.آدم سرسختی هستم و اگر چیزی را بخواهم می‌جنگم و آن رابه دست می‌آورم.

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی خانم پریناز ایزدیار و از زاویه نزدیک تری با او و فعالیت های مجازی اش آشنا میشویم، خانم ایزدیار بیش از 2.5 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی