لاله مرزبان

عکس های جنجالی لاله مرزبان لو رفت | عکس های دیده نشده از لاله مرزبان

عکس های جنجالی لاله مرزبان لو رفت | عکس های دیده نشده از لاله مرزبان
کدخبر : 41620

تصاویری و بیوگرافی کامل از لاله مرزبان بازیگر را برایتان آماده کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

لاله مرزبان متولد سال ۱۳۷۲  است . لاله مرزبان از دوران نوجوانی در مدرسه و سپس به صورت حرفه ای به تئاتر مشغول بوده است. لاله مرزبان نقش هایی در سریال هوش سیاه و هیس دخترها فریاد نمی زنند داشته است. لاله مرزبان در سال ۱۳۹۵ با طی کردن یک فراخوان برای فیلم به عنوان نقش اصلی در فیلم «زیر سقف دودی» بازی کرد و در سال ۱۳۹۶ لاله مرزبان جلوی دوربین جواد افشار رفته است تا به عنوان یکی از بازیگران اصلی سریال آنام ایفای نقش کند.

 

لاله مرزبان

 

لاله مرزبان بازیگر نقش کیانا در زیر سقف دودی

لاله مرزبان بازیگر جوانی که برای اولین بار در یک فیلم سینمایی در نقشی اصلی جلوی دوربین رفت در سال 1372 متولد شد و با ایفای نقش در فیلم سینمایی زیر سقف دودی ساخته پوران درخشنده به چهره های سرشناس تبدیل شد.

لاله مرزبان در فیلم سینمایی زیر سقف دودی در نقش کیانا در کنار فرهاد اصلانی و مریلا زارعی یکی از بهترین تجربه های زندگی اش را کسب کرد.

 

لاله مرزبان

لاله مرزبان بازیگر زیر سقف دودی

 

لاله مرزبان در سال ١٣٨٨ با ایفای نقش در سریال هوش سیاه به کارگردانی مسعود آبپرور وارد عرصه هنر شد. تابستان سال 1394 با ایفای نقشی متفاوت در فیلم سینمایی دختر عمو پسر عمو به کارگردانی روح انگیز شمس تا حدودی در بین مردم شناخته شد اما در اواسط سال ١٣٩٥ با ایفای نقشی پر رنگ در فیلم سینمایی زیرسقف دودی همزمان با اکران آن در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر رسما به سینما معرفی شد.

 

لاله مرزبان

لاله مرزبان در جشنواره فیلم فجر

 

لاله مرزبان در یک گفتگو درباره نحوه ورودش به دنیای بازیگری گفت :من از دوران نوجوانی در مدرسه و سپس حرفه ای تئاتر کار کردم اما برای نخستین بار است که در یک فیلم سینمایی کار میکنم. من از طریق فراخوان مورد پذیرش در فیلم خانم درخشنده قرار گرفتم و توانستم از تست های سخت خانم درخشنده سربلند بیرون بیایم.

 

لاله مرزبان

لاله مرزبان و ابوالفضل میری در اکران زیر سقف دودی

 

لاله مرزبان در فیلم زیر سقف دودی در نقش کیانا در کنار فرهاد اصلانی ، مریلا زارعی ، بهنوش طباطبایی ، شهرام حقیقت دوست و بازیگر فیلم اولی ابوالفضل میری به ایفای نقش می پردازد.

 

لاله مرزبان

لاله مرزبان در فیلم دختر عمو ، پسر عمو

 

لاله مرزبان

لاله مرزبان در کنار پوران درخشنده و مریلا زارعی

 

لاله مرزبان

لاله مرزبان در کنار پوران درخشنده و ابوالفضل میری

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی