بهاره رهنما

کاهش وزن عجیب بهاره رهنما در نمایش جدیدش | تصاویر جنجالی بهاره رهنما

کاهش وزن عجیب بهاره رهنما در نمایش جدیدش | تصاویر جنجالی بهاره رهنما
کدخبر : 41685

بهاره رهنما در صفحه اینستاگرامش عکس هایی از گریم متفاوتش در یک نمایش منتشر کرد که لاغری او در این تصاویر کاملا محسوس است.

بهاره رهنما در 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک به دنیا آمد. خانواده بهاره رهنما در 2 سالگی او به تهران نقل مکان نموده اما با وقوع انقلاب اسلامی در سال 1357 ایران را ترک و به انگلستان رفتند و پس از مدتی با فروکش شدن التهابات سیاسی دوباره به ایران بازگشتند. بهاره رهنما به صورت اتفاقی در مسیر بازگشت از دانشگاه با پیمان قاسم خانی آشنا شده و این آشنایی در سال 1373 منجر به ازدواج گشت. ازدواج بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی بعد از 22 سال در سال 1394 با توافق دو طرفه به جدایی منجر شد. بهاره رهنما در 4 شهریور 1396 در 44 سالگی با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد.

 

گریم متفاوت بهاره رهنما در نمایش جدیدش

بهاره رهنما بازیگری که سابقه حضور در سینما ، تئاتر و تلویزیون را در کارنامه هنری اش دارد علاقه زیادی به بازی در تئاتر دارد و به گفته خودش تئاتر را به مانند خانواده اش دوست دارد. این هنرمند کشورمان به تازگی در نمایش تابستان فراموشی به نویسندگی و کارگردانی خودش روی صحنه رفت.

گریم جدید بهاره رهنما در نمایش خودش

تابستان فراموشی به نویسندگی و کارگردانی بهاره رهنما با بازی خودش و نسیم ادبی از 9 تیر تا 10 مرداد در دو سانس شنبه شبها روی صحنه میرود.

 

بهاره رهنما

گریم بهاره رهنما در نمایش تابستان فراموشی

 

بهاره رهنما تصاویری از این نمایش را در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت :روایت عکس های حسین خدارتی ،صبا عباسی و آسیه شیخ حسینی از :نمایش تابستان فراموشی گریم :نسرین اجرلو،لباس :تکتم رضایی ،فقط شنبه ها.

 

بهاره رهنما

نسیم ادبی و بهاره رهنما در نمایش تابستان فراموشی

 

عوامل اجرای نمایش تابستان فراموشی عبارتند از :طراح لباس:تکتم رضایی ، عکس:حسین خدارتی، مجری طرح وگرافیست:امیر علی رادی، گریم نسرین اجرلو، مدیر صحنه:فیروزه بهادری.

 

بهاره رهنما

بهاره رهنما با چهره ای متفاوت در نمایش تابستان فراموشی

 

این نمایش روایت دو زن، با سی سال اختلاف زمان است که به صورت تک گویی خاطرات، رنج ها و حرمان های عشق و زندگی مشترک شان را بازگو می کنند...

 

بهاره رهنما

چهره جدید بهاره رهنما در نمایش تابستان فراموشی

 

بهاره رهنما

نسیم ادبی در نمایش تابستان فراموشی

 

بهاره رهنما

چهره متفاوت بهاره رهنما در نمایش تابستان فراموشی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی