فاطمه گودزی | پسر فاطمه گودرزی | عروس فاطمه گودرزی

ازدواج پسر فاطمه گودرزی علنی شد | عکس عروس فاطمه گودرزی غوغا کرد

ازدواج پسر فاطمه گودرزی علنی شد | عکس عروس فاطمه گودرزی غوغا کرد
کدخبر : 41920

دریا مردادی دشت بازیگر سریال ویلای من عروس فاطمه گودرزی هنرمند سرشناس کشورمان است که بعد از مدتها خبر ازدواجش با پویان گنجی را به صورت علنی تایید کرد.

دریا مرادی دشت متولد 17 آبان 1368 در تهران می باشد. دریا مرادی دشت فعالیت خود را دانشگاه شروع کرده است. دریا مرادی دشت با سریال ویلای من مهران مدیری به شهرت رسید. دریا مرادی دشت با در حاشیه به اوج رسید. دریا مرادی دشت در سال 1398 با پویان گنجی پسر فاطمه گودرزی ازدواج کرده است. دریا مرادی دشت چندین سال است که از حرفه بازیگری فاصله گرفته و به فعالیت در فضای مجازی روی آورده است.

 

عروس فاطمه گودرزی ازدواجش را علنی کرد

چند ماه پیش بود که انتشار عکس دونفره دریا مرادی دشت و پویان گنجی پسر فاطمه گودرزی حسابی خبرساز شد اما واکنشی از سوی هیچ کدام از این هنرمندان منتشر نشد که تاییدی بر این ادعا باشد.

نوزدهمین جشن حافظ بیستم تیرماه برگزار شد و فاطمه گودرزی بازیگر کشورمان به همراه عروس و پسرش در این مراسم حضور داشت .

عاشقانه های عروس فاطمه گودرزی برای پسرش

دریا مرادی دشت بازیگر سریال ویلای من با انتشار عکس هایی از حضور در جشنواره فیلم فجر بالاخره به خبر ازدواجش واکنش نشان داد و عاشقانه هایی برای همسرش نوشت.

 

دریا مرادی دشت

دریا مرادی دشت عروس فاطمه گودرزی

 

عروس فاطمه گودرزی با انتشار این عکس که تصویر همسرش کات شده بود نوشت: کنار تو همیشه سرم بالاست ..... نوزدهمین جشن حافظ...

 

دریا مرادی دشت

دریا مرادی دشت عروس فاطمه گودرزی

 

عکس بعدی خانم بازیگر عکسی در کنار فاطمه گودرزی و پسرش بود که با انتشار آن نوشت:آرامش داشتن کنار شما برای من موهبتیست که تکراری نمیشود...

 

دریا مرادی دشت

دریا مرادی دشت و همسرش پویان گنجی در جشن حافظ

 

بالاخره دریا مرادی دشت با انتشار این عکس در کنار همسرش پویان گنجی نوشت:آرام و آسوده در کنارت قدم بر میدارم... با وقار و با صلابت کنارم ایستاده ای... پشتم به تمام وجودت گرمه... نقطه اول و آخر ...

 

دریا مرادی دشت

بازی فاطمه گودرزی و پسرش و دریا مرادی دشت در سریال امروز فردا

 

دریا مردادی دشت سال 90 در سریال امروز و فردا ساخته حسین قناعت به ایفای نقش پرداخت و در این سریال با پویان گنجی و فاطمه گودرزی همبازی شد.

 

دریا مرادی دشت

دریا مرادی دشت در مجموعه سوغات جنگل

 

دریا مردی دشت بازیگر جوان سینما و تلویزیون است که بازیگری را با سریال تبریز در مه آغاز کرد و سریال ویلای من مهران مدیری تجربه موفقی برای او بود که راه را برای بازی های دیگر او در سریال شوخی کردم و در حاشیه باز کرد و اغلب مردم او را با این سریال ها می شناسند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی