نسرین مقانلو | ازدواج نسرین مقانلو | عروس نسرین مقانلو

عروس نسرین مقانلو نمایان شد | نسرین مقانلو عروسش را نشون کرده بود ؟

عروس نسرین مقانلو نمایان شد | نسرین مقانلو عروسش را نشون کرده بود ؟
کدخبر : 42180

ماجرای ازدواج پسر نسرین مقانلو غوغا کرد .

نسرین مقانلو بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون است . نسرین مقانلو از بازیگران باتجربه ای است که در ماه های گذشته با درگذشت پسرش مواجه شد . نسرین مقانلو داغدار شد و پسرش را از دست داد . نسرین مقانلو در اینستاگرام چند پست از درگذشت پسرش گذاشت و خبر از از دست دادن نسرین مقانلو داد . در ادامه عکسی که باعث ایجاد شایعه ازدواج پسر نسرین مقانلو شد این شایعه واقعیت ندارد و پیج ها و سایت های زرد اینستاگرامی برای ایجاد شایعه و جذب مخاطب این شایعات را به راه انداخته اند . 

 

نسرین مقانلو

 

بیوگرافی نسرین مقانلو و همسرش

امروز بیوگرافی نسرین مقانلو بازیگر و صدا پیشه سینما و تلویزیون ایران را جمع آوری کرده ایم. او یکی از پر حاشیه ترین بازیگران ایرانی می‌باشد، بیشتر مـا خانم مقانلو رابا سریال حس سوم « ساخته مهدی فخیم زاده » بـه یاد می آوریم. او همچنین یکی از پرکارترین بازیگران زن ایرانی می باشد، در ادامه از ۰ تا ۱۰۰ با خانم نسرین مقانلو آشنا می‌شویم. با مجله پارس ناز همراه باشید.

 

نسرین مقانلو

 

بیوگرافی نسرین مقانلو

نسرین مقانلو دریک تیر ماه سال ۱۳۴۷ در شهر تهران متولد شد، وی دیپلمه و همسر کمال خلیلیان مهاجم تیم ملی فوتبال ایران، قهرمان جوانان آسیا و عضو باشگاه‌ های گمرک اهواز، پاس و تاج می‌ باشد. کمال خلیلیان الان ساکن ایالات امریکا می باشد. نسرین مقانلو با بازی در فیلم تلویزیونی «مسافری از هند» بـه شهرت رسید.

 

نسرین مقانلو

 

آغاز فعالیت‌ های هنری نسرین مقانلو

نسرین مقانلو شروع فعالیت های بازیگری خودرا با فیلم امید در سینما شروع کرد و با بازی در فیلم همسر بیشتر دیده شد. وی پس از بازی در فیلم نابخشوده چند سالی را بیرون از کشور سپری کرد. وی سپس بـه ایران بازگشت و بازی در سینما و تلویزیون را ادامه داد. بازی در فیلم مهمان مامان، مقانلو را بعنوان یک بازیگر توانا مطرح کرد.

 

نسرین مقانلو

 

عکس های داغ اینستاگرام نسرین مقانلو

نسرین مقانلو در گفت وگویی بـه بیان زندگی شخصی و هنری‌ اش پرداخت کـه بخشی ازآن را در ادامه می‌ خوانید مـن بـه واسطه فعالیت پدرم در رشته موسیقی و مادرم در تئاتر با فضای هنر آشنایی کامل پیدا کرده بودم، بهمین سبب از دوران کودکی و نوجوانی فعالیتم در زمینه تئاتر و نمایش را آغاز کردم.

اما زمانی کـه تصمیم گرفتم فعالیت حرفه‌ ای‌ ام در سینما را آغاز کنم با فیلم – دو نیمه سیب – کیانوش عیاری آغاز کردم. یادم اسـت برای بازی دراین فیلم بـه همراه مادرم بـه رستوران رفتیم و نخستین حضور مـن در سینما با کار آقای عیاری رقم خورد. فردای همان روز آقای عیاری بـه – رسول صدرعاملی – گفت بـه یک دختر تازه وارد معرفی‌ ات می‌ کنم.

 

 

نسرین مقانلو

 

عکس نسرین مقانلو و فرزندانش

او همانی اسـت کـه برای فیلمت دنبالش می‌ گشتی، بنابر این با بازی در فیلم – قربانی – دومین تجربه‌ ام رقم خورد و بلافاصله پس ازآن آقای – تورج منصوری – برای بازی در – بازیچه – از مـن دعوت کردند و سپس در – امید – آقای حبیب کاوش بـه ایفای نقش پرداختم.

 

نسرین مقانلو

 

عکس های نسرین مقانلو و خانواده اش

آقایان دستگردی و پاکدل از مـن دعوت کردند برای بازی در سریال تلویزیونی – لبخند زندگی – با حضور پیشکسوت عزیزم خانم – ثریا قاسمی – کـه بدین ترتیب نخستین حضور در تلویزیون هم برای مـن اتفاق افتاد. بلافاصله پس از پایان – لبخند زندگی – فیلم – آخرین سند – پیشنهاد شد کـه زمانی پخش شد کـه امید و – بازیچه – هم رفع ممنوعیت شده بودند و هم زمان ۳ فیلم روی پرده داشتم.

 

بازگشت نسرین مقانلو به ایران

۱۰ سال پیش بالاخره تصمیم گرفتم با همسرم صحبت کنم و میزان دلتنگی و علاقه‌ ام بـه کارم رابه او گفتم، خوش بختانه همسرم هم قبول کرد بـه همراه بچه‌ ها بـه ایران برگردیم تا بتوانم بدون دغدغه و استرس بـه کارم برسم. “دختری در قفس” آقای صلح میرزایی نخستین فیلمم بعد ازآن دوران بودو بعد ازآن برای بازی در سریال مسافری از هند از مـن دعوت شد.

 

ازدواج نسرین مقانلو

ماجرای ازدواج مـن سر فیلم همسر آقای فخیم زاده بود کـه بخاطر اسمش سرنوشت مـن را رقم زد ودر همان گیرودار ساختش بودیم کـه برای خواستگاری از مـن بـه منزلمان آمدند و بعد از ۵ – ۶ سال کار مداوم در عرصه‌ های مختلف با همسرم ازدواج کردم و بـه کشور آمریکا رفتیم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی