مهران مدیری | هدیه تهرانی

مهران مدیری و هدیه تهرانی مخفیانه مشغول کار هستند! | کدام بازیگران مانند مهران مدیدری مخفیانه مشغول کار هستد

مهران مدیری و هدیه تهرانی  مخفیانه مشغول کار هستند!  | کدام بازیگران مانند مهران مدیدری مخفیانه مشغول کار هستد
کدخبر : 42410

حضور سینماگرها و سلبریتی‌ها در کار های جدیدشان که از مردم پنهان می شود عدم شفافیت آنها را با مردم برملا کرده است.

این روزها اخباری درباره ی درخواست پروانه و پیش تولید و تولید تعدادی از محصولات به طور رسمی و غیررسمی منتشر شده است؛ از کمدی کیانوش عیاری با بازی رضا عطاران و پژمان جمشیدی تا سریال سووشونِ نرگس آبیار با بازی هوتن شکیبا و سریال اکتور نیما جاویدی با بازی نوید محمدزاده، تا صدور پروانه برای غلامرضا موسوی و بهتاش صناعی ها و... .

اما حالا که این روزها در حال فیلمبرداری اند و یا تاکنون به هیچ عنوان خبری از تولیدشان منتشر نشده، یا رد بسیار کم رنگی از تولیدشان، حتا در جستجوی اینترنتی می توان جست.

از جمله سریال سروش صحت که این روزها، یکی از نهادهای انقلابی پس از سال ها اعلام کرد که برنامه ی کتاب باز با اجرای او را، آن ها بنیان گذاشته اند. محمدرضا تختکشیان، تهیه کننده ی سریالِ اوست. حمید فرخ نژاد هم در حال بازی در سریالی ساخته ی سجاد پهلوانزاده (تدوین گر "لاتاری" و "شیشلیک") است. گفته می شود محمدرضا مهدویان، مشاور این پروژه به حساب می آید.

هم چنین مسعود جعفری جوزانی، در حال فیلمبرداری بهشت تبه کاران، با بازی امین حیایی است. علیرضا امینی هم در کار ساخت سریالی است به نام قهوه ترک. سریالِ بهرنگ توفیقی هم با حامد بهداد و هومن سیدی جلوی دوربین رفته است.

از همه جالب توجه تر و البته بی سروصداتر، پروژه ی محمود کلاری است که دارد فیلمی با حضور مهران مدیری و هدیه تهرانی کارگردانی می کند. این پروژه، "آینه" نام دارد.

پیمان معادی و هانیه توسلی هم بازیگران فیلمی هستند ساخته ی مجیدرضا مصطفوی، که نام بامسمایی هم دارد: "بی سروصدا"! توسلی در سریالِ اکتور هم حضور دارد.

در روزهای اخیر، منیژه حکمت تهیه کننده و کارگردان سینما، از استوری گذارهای وقایع اخیر گفته بود که حالا جلوی دوربین پروژه های میلیاردی رفته اند! هم چنین در ماه های اخیر انتقاداتی از نهادها و ارگان هایی چون فارابی مطرح شده که اگر در حال تولید پروژه ای هستند، چرا اخبار آن را دقیق با رسانه ها مطرح نمی کنند و در فضای عمومی با مردم در میان نمی گذارند. آیا عدم شفافیت در سینمای نفتی و انحصاری دچار قهر مخاطب ایران، به تولید محصولات زیرزمینی انجامیده است؟!

این ها به جز پرسش هایی است که ابهام های اقتصادی متعددی را درباره ی سازوکار صنعت سینمایی مطرح می کند. پروژه هایی که با توجه به میزانِ هزینه ها و سطحِ استقبالِ مردم، دیگر به سود رسیدن حتا یک دانه از محصولات اش در سال هم بعید به نظر می رسد.

کافه سینما، هم چون ده سال گذشته، به تلاش خود در مسیر شفاف تر کردن این سینمای انحصاری ورشکسته، و رقابتی کردن آن با حضور تماشاگران واقعی، ادامه خواهد داد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی