مد

جذاب‌ترین مرد سال ۲۰۲۲ دنیا انتخاب شد + عکس

جذاب‌ترین مرد سال ۲۰۲۲ دنیا انتخاب شد + عکس
کدخبر : 42534

کریس ایوانز (Chris Evans) بازیگر هالیوودی از سوی نشریه پیپل (PEOPLE) به عنوان جذاب ترین مرد سال ۲۰۲۲ انتخاب شد. او می‌گوید با این انتخاب باید برای آزار و اذیت‌های شیطنت آمیز دوستانش آماده شود اما می‌داند که مادرش خیلی خوشحال خواهد شد.

به گزارش رصداقتصادی به نقل از روزیاتو: کریس ایوانز (Chris Evans) بازیگر هالیوودی از سوی نشریه پیپل (PEOPLE) به عنوان جذاب ترین مرد سال ۲۰۲۲ انتخاب شد. او می‌گوید با این انتخاب باید برای آزار و اذیت‌های شیطنت آمیز دوستانش آماده شود اما می‌داند که مادرش خیلی خوشحال خواهد شد.

ایوانز ۴۱ ساله هنوز در حال وفق دادن خود با عنوان جدید جذاب ترین مرد زنده سال ۲۰۲۲ است اما می‌داند که این خبر حداقل یک نفر را خوشحال می‌کند و می‌گوید: «مادرم خیلی خوشحال می‌شود. او به هر کاری که انجام می‌دهم افتخار می‌کند اما این چیزی است که واقعا می‌تواند به آن ببالد.»

chris-evans-10-110722-fd712138f72145feacff0fcc85192c9a-838x1024

او که اهل بوستون است احتمالا ترجیح می‌دهد درباره هر چیزی حرف بزند غیر از جذاب بودن. با خنده می‌گوید: «گفتگو درباره این موضوع سخت است. انگار شکل عجیب و غریبی از لاف زدنِ فروتنانه است.»

chris-evans-9-110722-2000-d1e6e290df8c4d6e8781c6f29ae8d095-1024x784

ستاره فیلم مرد خاکستری (The Gray Man) به شوخی می‌گوید واقعا این موضوع دستمایه آزار و اذیت دوستانش خواهد شد و او برایش آماده است. ایوانز که بیشتر به خاطر بازی در نقش کاپیتان آمریکا (Captain America)، ابرقهرمان نوع دوست و فداکار در مجموعه چند میلیارد دلاری دنیای مارول شناخته می‌شود بیشتر ترجیح می‌دهد درباره حرفه اش صحبت کند که در دهه اخیر بسیار موفق بوده است.

rs-239344-chris-evans-1024x672

تنها در سال جاری او در لایت یر (Lightyear) استودیوی انیمیشن پیکسار و مرد خاکستری نتفلیکس بازی کرد و سه فیلم جدید ازجمله ترک شده (Ghosted) را فیلمبرداری کرد که خودش تهیه کنندگی آن را بر عهده داشته و قرار است سال ۲۰۲۳ از سوی اپل تی وی پلاس (+AppleTV) به نمایش درآید.

اکنون ایوانز در پنجمین دهه زندگی‌ خود در تلاش است تا تعادل بین کار و زندگی را در اولویت قرار دهد و تا جایی که ممکن است در خانه و با خانواده‌اش در بوستون وقت بگذراند. او می‌گوید: «وقتی نوبت به بازی کردن در فیلمی می‌رسد بیشتر این موضوع برایم مطرح است که فیلمبرداری قرار است کجا انجام شود. چون فکر می‌کنم خیلی پیرتر از آن هستم که بتوانم شش ماه را با یک چمدان دور از خانه زندگی کنم و از بودن در خانه خوشحال‌ترم.»

chris-evans-dog-dodger-072722-1-c5af099061fb4205b0c4a29c61413e5f-1024x683

او همچنین بیشتر به آینده‌ای خارج از بازیگری فکر می‌کند که شامل ازدواج و پدر شدن است. ایوانز می‌گوید: «این چیزی است که می‌خواهم. فقط انتظار نداشته باشید که وقتی این اتفاق افتاد زیاد درباره‌اش صحبت کنم. بعضی چیزها را فقط برای خودت می‌خواهی یا فقط برای خانواده و دوستانت.»

ایوانز پس از گذشت ۲۲ سال از زندگی حرفه‌ای خود اعتراف می‌کند که آماده است که کمی سرعتش را کم کند و می‌گوید: «لذت‌بخش‌ترین جنبه شغلی من در حال حاضر این است که به اندازه کافی احساس امنیت کنم که بتوانم پایم را از روی گاز بردارم. احساس کنم کمی آزادی بیشتری دارم تا از صنعت سینما دوری کنم و همچنین پروژه هایی را پیدا کنم که تمایلم برای خلاقیت را پس از بازگشت ارضا کنند.»

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی