رقص

بازیگر معروف از توهم رقص با نوید افکاری تا راز و نیاز با جاستین ترودو

بازیگر معروف از توهم رقص با نوید افکاری تا راز و نیاز با جاستین ترودو
کدخبر : 42624

«محمد عمرانی» بازیگر درجه ۳ پیشین دو سه سالی است بعد از مهاجرت به کانادا به واسطه‌ فانتزی‌های جالبی که از خود رو می‌کند، به سوژه جالبی برای کاربران شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است.

به گزارش رصداقتصادی : مثلاً همین جناب عمرانی، یک سال پیش ویدیوی مناجات و راز و نیاز بامزه‌ای با «جاستین ترودو» نخست وزیر کانادا منتشر کرد؛ ویدیو به نحوی بود که گویی جاستین ترودو الهه‌ واکسن است و عمرانی از او می‌خواهد که ملت مفلوک ایران را در مقابل کرونا واکسینه کند؛ چند صباحی بعد که با تغییر دولت در ایران و روی کارآمدن آقای رئیسی، ایران در مبارزه با کرونا پیشی گرفت و کانادا و آمریکا و برخی کشورهای اروپایی همچنان شاهد مرگ و میر گسترده بودند، کاربران از جناب عمرانی  سوال می‌کردند که حالا با ترودو چه مناجاتی خواهد کرد؟

 حالا جناب عمرانی در اثر فاخر جدید خود فانتزی‌‌اش با «نوید افکاری» را فیلم کرده است! نوید افکاری قاتلی بود که به خاطر چاقوکشی و قتل یکی از کارمندان سازمان آب منطقه‌ای شیراز در ساعت 23 روز 11 مرداد سال 97، به اعدام محکوم شد! جناب عمرانی می‌گوید که نوید افکاری به او گفته می‌خواهیم جشن بزرگی بگیریم، رقص بلدی؟

 مردم ایران غیر از مشکلاتی که در حوزه اقتصاد و جامعه دارند، بدشانسی عظیمی هم سراغشان آمده است؛ آنها که مدعی‌اند می‌خواهند اعتراضات را نمایندگی کنند، حتی کیلومترها از فاجعه هم آنسوترند و غیر از ترحّم برای بعضی‌شان نمی‌توان نسخه‌ای پیچید. برای درمان جناب عمرانی دعا کنیم.

 حالا جناب عمرانی، اگر جشن نزدیک است، چرا خواهر «نوید افکاری» می‌خواست از کشور فرار کند؟ / منبع : تسنیم 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی