میترا رفیع

میترا رفیع بازیگر جوان سریال بی همگان در دبی کولاک کرد | تیپ باورنکردنی میترا رفیع

میترا رفیع بازیگر جوان سریال بی همگان در دبی کولاک کرد | تیپ باورنکردنی میترا رفیع
کدخبر : 43020

بریز و بپاش میترا رفیع در دبی خبرساز شد .

میترا رفیع بازیگر جوان سریال بی همگان می باشد . میترا رفیع در این سریال در نقش دختر مهدی سلطانی ایفای نقش می کند . سریال بی همگان امشب به پایان می رسد در این سریال که با استقبال مخاطبان نیز روبرو شد زهره فکور صبور نیز ایفای نقش کرده است . در ادامه عکس ها و چکیده بیوگرافی میترا رفیع را می خوانید . 

میترا رفیع

زندگی شخصی میترا رفیع

میترا رفیع متولد دوازدهم آذرماه سال یک هزار و سیصد و هفتاد و سه در تهران است. پدر ایشان سال هاست که فوت کرده و دارای یک خواهر و خواهرزاده است.

میترا رفیع

تحصیلات میترا رفیع

میترا رفیع بازیگر در رشته تحصیلی بازیگری و نمایش تحصیل کرده و دارای مدرک کارشناسی ارشد بازیگری از دانشکده هنر تهران می باشد.

میترا رفیع

ازدواج و همسر میترا رفیع

میترا رفیع هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

 

ورود میترا رفیع به عرصه هنر

میترا رفیع برای اولین بار در سن شش سالگی پا به عرصه هنر گذاشت و بعد از ورود به کانون پرورش فکری کودک و نوجوانان با تشویق خانواده توانست خیلی زود و پس از 6 سال یعنی در سن دوازده سالگی موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره تئاتر تک نفر نیاوران گردد.

میترا رفیع

درخشش میترا رفیع در تئاتر

میترا رفیع اولین تجربه بازیگری خود در جشنواره فجر را در 14 سالگی (سال 1387 ) با نمایشی به نام نقطه چین ها به کارگردانی امیرحسین شفیعی به دست‌آورد و در سال 1391 موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر زن تئاتر دانشگاهی و یک سال بعد جایزه بهترین بازیگر و کارگردان زن جشنواره مونولوگ دانشگاه هنر را از آن خود نمود.

میترا رفیع بازیگری در تئاتر را با نمایش نامه های باغ آلبالو، مونولوگ کافه پولشری، اسب های پشت پنجره، دوزخ و نقطه چین ها تجربه کرده است.

 

کارگردانی میترا رفیع

میترا رفیع، علاوه بر بازیگری در تئاتر، تاکنون کارگردانی نمایش نامه های بکی شارپ، از این تاریکی، یه جوری مثل… را انجام داده است که نمایش یک جوری مثلِ … برای جشنواره پاکستان نیز دعوت شده بود.

 

ورود میترا رفیع به سینما

میترا رفیع سال 1396 با فیلم کلمبوس به‌صورت حرفه ای بازیگری در سینما را آغاز کرد و بعد از آن در فیلم کوتاه LADY و سینمایی من می ترسم و مجدلیه مقدس حضور موفقی داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی