بیمه | بیمه دی

جایگاه سوم بیمه دی در میان شرکت های بیمه‌ای

جایگاه سوم بیمه دی در میان شرکت های بیمه‌ای
کدخبر : 43658

با افزایش ۱۰۲ درصدی حق بیمه ناخالص درآمد حق بیمه ناخالص ۲۴ شرکت بیمه‌ای منتخب در نیمه نخست امسال با رشدی ۶۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۴۲ هزار و ۴۴۵ میلیارد تومان رسیده که سهم بیمه دی ۹.۵ درصد می‌باشد.

به گزارش رصد اقتصادی، بررسی‌ صورت‌های مالی و حساب سود و زیان نیمه نخست سال ۱۴۰۱ نشان می‌دهد که شرکت‌ بیمه دی با در اختیار گرفتن سهم ۹.۵ درصدی از کل درآمد حق بیمه ناخالص فعلا در جایگاه سوم قرار دارد و موفق شده تا درآمد ناخالص از محل حق بیمه‌ها را در نیمه نخست امسال ۱۰۲ درصد رشد دهد. سهم این شرکت از ۷.۵  درصد در نیمه نخست سال گذشته به ۹.۵ درصد در نیمه نخست امسال افزایش یافته و تلاش دارد تا پایان سال جایگاه خود را حفظ کند.

در آخرین رنکینگ شرکت‌های بیمه‌ای از حیث درآمد حق بیمه تولیدی ناخالص، بیمه دی در جایگاه سوم قرار دارد. 

گزارش‌های فعالیت بیمه دی نشان می‌دهد که روند سودآوری و افزایش درآمد این شرکت همچنان ادامه دارد. رشد 608 درصدی درآمد از محل فروش حق بیمه طی 7 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته و ثبت تراز مثبت 140 درصدی، خبر از تداوم برنامه‌های سودآور «ودی» دارد. شرکت بیمه دی با سرمایه ثبت شده 5,950,000 میلیون ریال طی عملکرد 7 ماهه سال مالی منتهی به 1401/12/29 از محل فروش حق بیمه 82,741,076 میلیون ریال درآمد داشته که نسب به مدت مشابه سال قبل 608 درصد افزایش داشته است. 

شرکت بیمه دی با بیش از 18 سال سابقه فعالیت با نیروهای متخصص و اتخاذ راهبردی مدرن و برنامه ریزی دقیق با هدف پوشش‌های بیمه‌ای برای اقشار مختلف جامعه دارای تولید حق بیمه سالیانه بیش از 40.000 میلیارد و برخورداری از بالاترین سطح توانگری در صنعت بیمه (سطح 1 توانگری با نسبت 241) از منظر سهم بازار حائز جایگاه چهارم در بین 33 شرکت فعال در این صنعت می باشد.

در حال حاضر بیش از دو میلیون بیمه شده که قریب به 30 در صد بازار بیمه درمان تکمیلی را شامل می شوند، خدمات بیمه ای خود را از شرکت بیمه دی دریافت می‌کنند. به همین منظور ، این شرکت زیر ساخت فناوری مناسبی را از طریق همکاری گسترده با مراکز طرف قرار داد (بیش از 7.000 مرکز ) به گونه ای فراهم نموده است که بیمه شدگان بدون نیاز به معرفی نامه کتبی ، خدمات درمانی خود را به صورت آنلاین از این مراکز دریافت می دارند.

بیمه دی پس از ثبت رشد ۲۸ میلیارد تومانی شهریورماه (۱۹ درصدی) نسبت به مدت مشابه در سال  گذشته، طی دوره یکماهه منتهی به پایان مهرماه ۱۴۰۱ از محل فروش حق بیمه 1,903,107 میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به عملکرد 1 ماهه مشابه سال قبل 27 درصد افزایش را نشان می دهد. 

براساس گزارش فعالیت ماهانه «ودی» تراز شرکت در این دوره نسبت به ماه قبل 18.09% افزایش را نشان می‌دهد و طی عملکرد تجمیعی تراز مثبت 140 درصد را ثبت نموده است. شرکت بیمه دی از ابتدای سال مالی تا تاریخ 30 مهر ماه 1401، مبلغ 8,274.1 میلیارد تومان از محل فروش حق بیمه درآمد کسب کرده است. همچنین مبلغ 3,452.6 میلیارد تومان به عنوان خسارت توسط «ودی» پرداخت شده است.

«ودی» از ابتدای سال مالی تا پایان مهر ماه 1401 تراز مثبت 4,821.5 میلیارد تومان (139.65%) را ثبت کرده که بر این اساس تراز شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل 617.46% افزایش یافته است.

نتایج آماری فوق نمایانگر آن است که برنامه‌های بیمه دی در راستای ارزش آفرینی و سودآوری برای سهامداران در کنار ارائه خدمات برای تمامی سطوح مختلف از اقشار جامعه توسط این شرکت بیمه ای استوار شده است. برنامه هایی که در بسته‌های طرح‌های جدید ارائه و به صورت روزانه و براساس فناوری‌های روز دنیا تلاش شده تا با تلاش کارکنان و مدیران این شرکت بیمه‌ای به صورت صحیح اجرا شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی