تجاوز | تجاوز فجیع | تجاوز بی رحمانه

تجاوز بی رحمانه فرد معروف ایرانی به دخترش | سرنوشت تلخ دختر جوان فاش شد

تجاوز بی رحمانه فرد معروف ایرانی به دخترش | سرنوشت تلخ دختر جوان فاش شد
کدخبر : 43922

ماجرای یک تجاوز تلخ به یک دختر ایرانی خبرساز شد .

به گزارش رصداقتصادی به نقل از رکنا : ماجرای یک تجاوز تلخ خبرساز شد . تجاوز یک فرد به دختر خودش باعث خودکشی دخترش شد . این جنایت و تجاوز در حالی رخ داد که این فرد از اغتشاشگران حمایت می کرد . در ادامه جزئیاتی از این تجاوز بی رحمانه را می خوانید .

تجاوز یک مرد ایرانی سرشناس به دخترش با خودکشی دختر بیچاره ختم تلخ تری داشت. جانشین فرمانده سپاه قم از تجاوز رئیس پژاک به دختر خودش پرده برداشت و از خودکشی دختر رئیس پژاک خبر داد.

تجاوز

سردار مهدی کبیری پور جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) قم گفت: عبدالله اوجالان رئیس پ ک ک اولین شخصی بود که شعار زن، زندگی، آزادی را سر داد؛ اما همسرش که کثیره نام داشت به علت تحقیر، ظلم، فحاشی و کتک‌هایی که اوجالان در حق او داشت از دست او فرار کرد و در اروپا مقاله‌نویس شد.

حاجی احمدی رئیس پژاک خودش به دخترش تجاوز کرد و دخترش به علت این مسئله خودکشی کرد و حالا شعار زن، زندگی و آزادی سر می‌دهد.

دنیا دنیای اغواگری است باید در این شرایط مواظب بود که در دام نیفتیم عرصه اصلی جنگ امروز در فضای مجازی است، باطل در برابر حق مانند کف روی آب است که اجازه دیده شدن زلالی آب را نمی‌دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی