چرا پرواز تهران - یاسوج لغو شد؟

چرا پرواز تهران - یاسوج لغو شد؟
کدخبر : 46321

لغو پروازهای تهران _ یاسوج به دلیل عدم افزایش قیمت بلیت نبوده و تنها به دلیل نبود مسافر و نداشتن تجهیزات زمستانی در فرودگاه بوده است.

به گزارش بهداشت نیوز، روز گذشته خبری در رابطه با گرو کشی یک ایرلاین و لغو پروازهای مسیر تهران _ یاسوج منتشر شده بود که در این خصوص رئیس سازمان هواپیمایی کشوری  اعلام کرد پروازهای مسیر تهران _ یاسوج و بالعکس برقرار است و هیچ ایرلاینی حق لغو پروازها به دلیل افزایش نرخ بلیت را ندارد.

با پیگیری های صورت گرفته از شرکت هواپیمایی پارس ایر اعلام شدکه دلیل کاهش مسیر پروازی توسط این ایرلاین درخواست افزایش نرخ بلیت نبوده است، بلکه  ضرورت توجه به الزامات و ایمنی پرواز ها در فصل زمستان به دلیل کاهش قابل توجه دمای هوا و نبود خدمات ایمنی زمستانی در فرودگاه یاسوج بدلیل موقعیت جغرافیایی کوهستانی این منطقه بوده که به آن توجه خاصی نشده است. همچنین عدم وجود تقاضای کافی در منطقه برای تکمیل ظرفیت و لود پروازی این شرکت از دیگر دلایل آن است.

هواپیمایی پارس در جهت خدمت رسانی به مناطق محروم تر پروازی طی دو سال گذشته در مسیرهایی از جمله یاسوج، جهرم،گچساران، جاسک، ماکو و سیرجان  برقرار کرده و هم اکنون در مسیرهایی از جمله ایرانشهر و زابل و گرگان و بیرجند و ... ارائه  می کند .

گفتنی است از چند ماه گذشته بسیاری از ایرلاین ها درخواست افزایش قیمت بلیت هواپیما کرده بودند که این درخواست ایرلاین ها در دست بررسی است و باید در شورای عالی هواپیمایی کشوری که با حضور وزیر راه وشهرسازی برگزار می شود، به تصویب برسد. 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی