آغاز عرضه گوشت منجمد در سراسر کشور از روز شنبه

آغاز عرضه گوشت منجمد در سراسر کشور از روز شنبه
کدخبر : 46539

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: از روز شنبه گوشت منجمد گوسفند و گوساله با قیمت مصوب، در سراسر کشور توزیع می‌شود.

آقای رضا سالمی گفت: با تصمیم قرارگاه امنیت وزارت جهاد کشاورزی قرارشد عرضه خدمات و کالا در وزارت جهاد کشاورزی به جهت تسهیل در عملیات توزیع و حذف مراحل اداری نظارت و پایش، صرفاً از طریق سامانه انجام شود.

به گفته او، این سامانه‌ها در استان‌های مختلف در حال شکل‌گیری و در استان تهران آماده شده است. کالا و خدمات شرکت پشتیبانی امور دام جهت عرضه گوشت منجمد و مرغ منجمد در این سامانه عرضه می‌شود.

​مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: از سه‌شنبه این هفته این اتفاق افتاده است و واحدهای صنفی، اتحادیه‌ها، تشکل‌ها، تعاونی‌هایی که در این سامانه ثبت‌نام کردند، خریدشان از طریق این سامانه باید انجام شود.

سالمی گفت: از شنبه کلیه میادین میوه و تره بار، اصناف تهران، اتحادیه و تشکل‌ها، می‌توانند با ثبت نام در این سامانه و پرداخت وجه (که نیاز به مراحل اداری ندارد و مستقیماً از طریق سامانه‌ها انجام می‌شود) با مراجعه به سردخانه‌ها، گوشت قرمز منجمد گوسفند و گوساله مورد نیاز خود را تحویل بگیرند.

او تاکید کرد: شرکت پشتیبانی امور دام به جهت تسهیل در این عملیات در منطقه غرب تهران سردخانه هشت شهریور و در منطقه شرق تهران سردخانه‌های تهران پارس را در نظر گرفته است.

 باشگاه خبرنگاران

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی