سایپا | فروش ویژه سایپا | فروش فوق العاده سایپا

حراج ویژه محصولات سایپا بدون قرعه کشی | با 30 میلیون و اقساطی خودرو شاهین بخرید!

حراج ویژه محصولات سایپا بدون قرعه کشی | با 30 میلیون و اقساطی خودرو شاهین بخرید!
کدخبر : 46566

هفته آینده ۴ هزار دستگاه شاهین سفید متعلق به شرکت سایپا در روز یکشنبه ۱۸ دی و ۵۰۰ دستگاه کارا دوکابین متعلق به بهمن موتور روز سه شنبه ۲۰ دی روی تابلو معاملات می‌روند.

سایپا شاهین به قیمت پایه 304 میلیون تومان عرضه خواهد شد و میزان درصد پیش پرداخت این خودرو 100 درصد در نظر گرفته شده است. تاریخ تحویل 30 فروردین 1402 اعلام شده است.

بهمن موتور نیز کارا دوکابین را به قیمت پایه 301 میلیون و 500 هزار تومان عرضه می‌کند و درصد پیش پرداخت 10 درصد اعلام شده است. تاریخ تحویل این خودرو 14 اسفند 1401 در نظر گرفته شده است.

در مشخصات عرضه شاهین آمده است: هر کد ملی بالای 18 سال مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو بوده و محل تحویل خودرو نمایندگی‌های فروش شرکت به انتخاب مشتری است. خریداران ملزم به 12 درصد مالیات و عوراض قانونی و همین طور مبلغ 4 میلیون و 371 هزار و 306 تومان به ازای هر خوردو شامل 3 میلیون و 813 هزار و 747 تومان بابت بیمه شخص ثالث، 557 هزار و 560 تومان بابت خدمات مرتبط با خدمات شماره گذاری و پلاک بوده و دعوتنامه تکمیل وجه مبالغ مذکور برای مشتری صادر می‌شود.

هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کد‌های عرضه شده در تاریخ عرضه هستند و اشخاصی که در عرضه‌های قبلی در بورس کالا و همچنین از ابتدای سال 98 از شرکت‌های خودروسازی موفق به خرید خودرو شده اند امکان ثبت سفارش نخواهند داشت و انتخاب نمایندگی تحویل گیرنده در مرحله تکمیل وجه برای مشتری فراهم شده است.

در مشخصات عرضه کارا دوکابین نیز آمده است: محدودیتی برای تعداد تقاضا برای اشخاص حقیقی و حقوقی در ثبت سفارش وجود ندارد. صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم خریدار خواهد بود و رنگ سفید و مدل خوردو 1401 است. خریداران باید جهت تکمیل مراحل خرید، همرمان با تسویه اصل مبلغ معامله در بورس و در مدت زمان مقرر تعیین شده در اطلاعیه عرضه تکمیلی و حداکثر طی 7 روز تقویمی با مراجعه به پروفایل خود اقدام و از این طریق نسبت به پرداخت هرینه‌های جانبی و انتخاب عاملیت موردنظر خود اقدام کنند.

هزینه‌های جانبی شامل 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌ها جمعا به مبلغ 8 میلیون و 760 هزار و 28 تومان شامل 4 میلیون و 760 هزار تومان بابت هزینه هوشمندسازی کارت خودرو، 50 هزار تومان بابت هزینه خدمات پست، 280 هزار تومان بابت هزینه تولید پلاک و شماره گذاری، 3 میلیون و 626 هزار و 528 تومان هزینه بیمه شخص ثالث است.

تسنیم

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی