انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران

اجرای کلیه الزامات ملی و بین المللی کالاهای خطرناک در بنادر ایران

اجرای کلیه الزامات ملی و بین المللی کالاهای خطرناک در بنادر ایران
کدخبر : 47139

سازمان بنادر و دریانوردی در چارچوب وظایف و ماموریت‌های حاکمیتی در زمینه های ایمنی، بهداشتی و زیست محیطی، رویکردهای نوین و جدیدی را برای کالاهای خطرناک در دست برنامه ریزی و اجرا دارد.

​به گزارش سی نیوز، عبدالله جعفری، مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست سازمان بنادر و‌ دریانوردی در نشست تخصصی آشنایی با استاندرادها و الزامات کالاهای خطرناک گفت: یکی از اهداف راهبردی این همایش تخصصی را افزایش سطح آگاهی و دانش تخصصی تمامی فعالان تولید، حمل و نقل و تجارت کالاهای خطرناک عنوان کرد.

مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست سازمان بنادر و‌ دریانوردی در همایش تخصصی حمل و نقل و نگهداری کالاهای خطرناک در بنادر بیان کرد: سازمان بنادر و دریانوردی در چارچوب وظایف و ماموریت‌های حاکمیتی در زمینه های ایمنی، بهداشتی و زیست محیطی، رویکردهای نوین و جدیدی را برای کالاهای خطرناک در دست برنامه ریزی و اجرا دارد.

جعفری اعلام نمود: در این همایش حوزه های اجرایی و کلیه الزامات ملی و بین المللی مربوط به حمل و نقل و نگهداری کالاهای خطرناک مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد.

وی تاکید کرد: رویکرد معاونت بندری در این همایش، توجه ویژه و علمی به مباحث نگهداری و انبارش کالاهای خطرناک و هماهنگی‌های لازم بین شرکت های دولتی و خصوصی در تمامی مراحل و فرایندهای تولید، مصرف، بازرگانی، حمل‌ونقل از جمله: جاده‌ای، ریلی، دریایی، هوایی و چندوجهی است.

جعفری، هدف از برگزاری این نشست را پیشگیری از حوادث و ارتقای سطح ایمنی کالاهای خطرناک از مرحله اولیه بخش تولید تا مقصد، توسط آموزش عنوان کرد.

مدیرکل HSE سازمان بنادر همچنین از برگزاری همایش ویژه ای از این دست با سایر فعالان امور بندری در سال آینده خبر داد.

رویداد تخصصی

همایش تخصصی حمل و نقل و نگهداری کالاهای خطرناک در بنادر

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی