قطع گاز | قطع گاز شهری برخی از استان ها

گاز شهری قطع شد | وضعیت وخیم برای 5 استان کشور

گاز شهری قطع شد | وضعیت وخیم برای 5 استان کشور
کدخبر : 47257

جریان گاز در بخش‌هایی از شهرهای استان خراسان رضوی قطع شده است.

به گزارش رصد اقتصادی: با توجه به شرایط بحرانی گاز در کشور گاز برخی از مناطق کشور قطع شد. در ادامه میپردازیم به نام مناطقی که گاز آنها قطع شدند. به نر میرد که این قطعی گاز به صورت موقت بوده و به زودی گاز به این مناطق وصل میگردد.

 

جریان گاز در بخش‌هایی از شهرهای تایباد، خواف، سبزوار و تربت جام در استان خراسان رضوی قطع شده است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: فعلا در مشهد شرایط میزبانی شایسته از هموطنان وجود ندارد. از صبح امروز به‌دلیل افت فشار در شهرستان‌های کاشمر، نیشابور، سبزوار، بردسکن و تربت‌جام قطعی گاز داریم. وی افزود: بین مردم سوخت جایگزین توزیع کردیم و درتلاشیم از گسترش قطعی گاز جلوگیری کنیم.

 

 

بحران جدی در تأمین گاز ۵ استان

محمدرضا جولایی، مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران با اشاره به دمای زیر یک درجه در بسیاری از شهرهای کشور و کم‌سابقه بودن پایداری چنین سرمایی، گفت: با افزایش مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری، همچنین قطع گاز وارداتی از ترکمنستان به دلیل سرمای زیاد در این کشور، شاهد افت فشار گاز در شمال و شمال شرق کشور هستیم. وی افزود: شامگاه جمعه (23 دی‌ماه) در تأمین گاز استان‌های خراسان شمالی، رضوی و جنوبی و گلستان و مازندران دچار مشکل جدی بودیم و این روند امشب هم تداوم دارد. مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد: با تلاش شبانه‌روزی کارکنان وزارت نفت و صنعت گاز اکنون از همه ظرفیت خطوط انتقال گاز کشور استفاده می‌شود اما نیاز به صرفه‌جویی حداکثری از سوی مصرف‌کنندگان داریم و پایداری شبکه گاز منوط به مصرف بهینه مشترکان است.

 

نقشه‌ی افت فشار گاز در کشور تا این لحظه وضعیت هشدار برای ۵ استان

 

قطعی گاز

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی