خودرو | ایران خودرو | دناپلاس | تحویل دناپلاس | بورس کالا

جزئیات جدید از برنامه ایران خودرو برای تحویل دنا پلاس | آیا تحویل این خودرو با تاخیر مواجه شده است؟

جزئیات جدید از برنامه ایران خودرو برای تحویل دنا پلاس | آیا تحویل این خودرو با تاخیر مواجه شده است؟
کدخبر : 47751

در ادامه مبپردازیم به پاسخ ایران خودرو در باره شتیعه تاخبر در تحویل خودرو های ثبت نامی این شرکت در بورس کالا.

به گزارش رصد اقتصادی: چندی پیش بود که در فضای مجازی عکسی از فاکتور خرید یک شهروند اهل مشهد در فضای مجازی دست به دست شد. این فاکنور مربوط به خرید خودرو دنا پلاس از بورس کالا بود که با توجه به قرارد مقرر شده از سوی ایران خودرو قرار شده بود این خودرو در تاریخ 27 اسفند ماه تحویل مشتری ها داده شود ولی در این عکس از فاکتور منتشر شده زمان تحویل 95 روز درج شده بود. که این عکس خلف وعده ایران خودرو را به اطلاع میرساند. حالا امروز ایران خودرو به این عکس واکنش نشان داد و اطلاعیه ای در این مورد پخش نمود که در ادامه میپردازیم به عکس منتشر شده و اطلاعیه ایران خودرو در مورد تحویل این خودرو به مشتریان.

 

سند خلف وعده ایران خودرو در موعد تحویل دنا پلاس

 

دنا پلاس

 

دنا پلاس

 

اطلاعیه ایران خودرو در خصوص تحویل دنا پلاس

متن این اطلاعیه به این شرح است: در پی انتشار اخبار نادرست در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر تاخیر در تحویل دناپلاس‌های عرضه شده در بورس کالا، تاکید می‌شود این موضوع صحت نداشته و تمامی تعهدات در موعد مقرر انجام خواهد شد.

این اطلاعیه می‌افزاید، شرکت ایران خودرو در تحویل تمامی تعهدات ایجاد شده از طریق بورس کالا به موقع عمل کرده و حتی زودتر از موعد نیز خودروها تحویل خریداران شده است.

تحویل خودروهای دنا پلاس‌هایی که اخیرا به تعداد ۱۰ هزار دستگاه عرضه شده نیز به‌زودی آغاز خواهد شد و تا قبل از پایان اسفند همه تعهدات این خودرو طبق موعد تعیین شده‌ تحویل خواهند شد.

گفتنی است، طی روز جاری متن یکی از قراردادهای مشتریان که موعد تحویل آن به علت اشتباه اپراتور سیستم، ۹۵ روزه درج شده در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست شده است.

با توجه به این‌که فروش در بورس کالا تجربه جدید در عرضه محصولات است، پس از دریافت اطلاعات از بورس کالا و در حین ورود اطلاعات به سیستم ایران‌خودرو، خطای اپراتور منجربه درج اطلاعات نادرست موعد تحویل محصول شده است.

 

/منبع: اسب بخار

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی