ساعت کار

ساعت کار ادارات تغییر می کند| ساعت کار ادارات کدام استان ها تغییر می کند؟

ساعت کار ادارات تغییر می کند| ساعت کار ادارات کدام استان ها تغییر می کند؟
کدخبر : 47852

کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان قزوین با صدور اطلاعیه‌ای از تغییر ساعت کار دستگاه‌های اجرایی و تعطیلی برخی مدارس طی روزهای یکشنبه و دوشنبه در هفته جاری خبر داد.

براساس تصمیمات کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان قزوین ساعت کار تمام دستگاه‌های اجرایی استان در روزهای یکشنبه و دوشنبه دوم و سوم بهمن ۹ صبح تا ۱۴ خواهد بود.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: مدارس شهرستان البرز به جز مدارس روستایی بخش محمدیه در این مدت تعطیل و آموزش‌ها به صورت مجازی خواهد بود.

بنابر این خبر تمامی مدارس شهرستان آبیک به جز روستاهای آقچری، چناسک، شکرناب، خوزنان، ابراهیم آباد، صمغ آباد و زیاران تعطیل و آموزش‌ها مجازی خواهد بود.

همچنین مدارس شهر قزوین، اقبالیه و محمودآباد نمونه نیز در روزهای دوم و سوم بهمن تعطیل و آموزش دانش‌آموزان به شکل مجازی انجام می‌شود.

براساس این اطلاعیه، حضور عوامل اجرایی مدارسی که در این مدت غیرحضوری هستند الزامی نیست و سیستم گرمایشی این مدارس باید طبق شیوه‌نامه ابلاغی خاموش شوند.

در بخش دیگر این اطلاعیه آمده است: امتحانات دانشگاه‌ها طبق روال قبل برگزار خواهد شد و در صورت تداوم آلودگی محدودیت تردد خودروها به شکل زوج و فرد در سه شهرستان قزوین، آبیک و البرز از روز دوشنبه اجرا می‌شود.

براساس اطلاعات ایستگاه‌های سنجش هوای استان قزوین، شاخص آلودگی قزوین شنبه اول بهمن به ۱۹۰ واحد رسید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی