تعطیلی مدارس

اطلاعیه تعطیلی | مدارس تهران فرداسشنبه 25 بهمن تعطیل شد؟| مدارس کدام استان ها فردا تعطیل شد؟

اطلاعیه تعطیلی |  مدارس تهران فرداسشنبه 25 بهمن تعطیل شد؟| مدارس کدام استان ها فردا تعطیل شد؟
کدخبر : 49570

آیا مدارس تهران فردا (سشنبه25 بهمن ۱۴۰۱) تعطیل است؟

آموزش در همه مقاطع تحصیلی شهرستان‌های استان تهران در نوبت صبح روز ۲۴ بهمن بصورت حضوری و از ساعت ۹.۳۰ آغاز خواهد شد.

▪️آموزش در فیروزکوه، دماوند، رودهن و پردیس در نوبت صبح فردا دوشنبه ۲۴ بهمن غیر حضوری و از طریق فضای مجازی و در بستر شبکه شاد دنبال خواهد شد

 طبق اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد: به دلیل برودت هوا در شهر اردبیل، پیش‌دبستانی و ابتدایی در نوبت قبل از ظهر، فعالیت آموزشی مدارس به صورت غیرحضوری و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام خواهد شد.

منابع خبری در توییتر از احتمال تعطیلی مدارس و ادارات برخی شهر ها از جمله تهران فردا دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ به علت بارش برف و برودت هوا خبر دادند و به بررسی جزئیات تعیل شدن برخی مقاطع تحصیلی در این روز پرداختند.

هنوز مراجع ذیربط در خصوص تعطیلی مدارس و ادارات در روز یکشنبه بیست و سوم بهمن ماه تصمیم گیری نکرده اند اما بارش سنگین برف در برخی شهرها حاکی از آن است که این احتمال وجود دارد دست کم مدرسه های شهرستان های مناطق کوهستانی تعطیل شوند.

آیا مدارس تهران فردا (دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۱) تعطیل است؟

طی هفته های گذشته مدارس شهرهای ایران به ویژه تهران پایتخت به دلیل مدیریت مصرف گاز در پی برودت هوا و همچنین آلودگی هوای شهر به تعطیلی کشیده شد.

گفتنی است، تصمیم گیری برای تعطیل شدن یا عدم تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ در همین گزارش بروزرسانی خواهد شد.

مدارس سراسر کشور از جمله استان تهران با کاهش آمار ابتلا به کرونا در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ به صورت حضوری آغاز شده اما در برخی روزها به علت آلودگی هوا و یا مدیریت مصرف گاز در کشور به صورت غیرحضوری شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه