بانک صنعت و معدن

بازدید وزیر امور اقتصادی و دارایی از غرفه بانک صنعت و معدن در راهپیمایی 22 بهمن

بازدید وزیر امور اقتصادی و دارایی از غرفه بانک صنعت و معدن در راهپیمایی 22 بهمن
کدخبر : 49579

دکتر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و هیأت همراه از غرفه بانک صنعت و معدن در مراسم راهپیمایی 22 بهمن بازدید و بیانیه محکومیت اهانت به قرآن کریم را امضا نمودند.

به گزارش روابط عمومی بانک صنعت و معدن، این بانک با برپایی غرفه در مسیر راهپیمایی 22 بهمن در خیابان آزادی بعد از دانشگاه صنعتی شریف، گوشه ای از دستاوردهای 44 ساله این بانک را معرفی نمود و در برگزاری این جشن ملی مشارکت کرد.

دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی با حضور در غرفه بانک صنعت و معدن در مراسم راهپیمایی 22 بهمن از ارائه خدمات به شرکت‌کنندگان در این مراسم بازدید و از برپا کنندگان آن قدردانی و تشکر نمود.

همچنین کارکنان بانک صنعت و معدن همزمان با چهل‌ و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه در سراسر کشور در این مراسم پرشکوه شرکت کردند.

در حاشیه این مراسم نیز بیانیه ای در محکوم نمودن هتک حرمت و اهانت به قرآن کریم در برخی کشورهای اروپایی از سوی مدیران و کارکنان این بانک به امضا رسید و حاضران با این اقدام از تمامی نهادهای داخلی و بین المللی جهان اسلام برای جرم انگاری و پیگیری حقوقی این جنایت درخواست حمایت نمودند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی