بهمن موتور

زمان قرعه کشی طرح فروش بهمن موتور اعلام شد

زمان قرعه کشی طرح فروش بهمن موتور اعلام شد
کدخبر : 49590

طرح فروش خودرو ویژه حمایت از جوانی جمعیت توسط گروه خودروسازی بهمن موتور 14 بهمن 1401 آغاز شد. قرعه کشی این طرح فروش نیز روز دوشنبه ۲۴ بهمن برگزار می‌شود.

طرح فروش خودرو ویژه حمایت از جوانی جمعیت توسط گروه خودروسازی بهمن موتور 14 بهمن 1401 آغاز شد. در این طرح فروش، هفت خودرو فیدلیتی پرایم تیپ یک (پنج نفره)، فیدلیتی پرایم تیپ دو (هفت نفره)، دیگنیتی، ریسپکت، اینرودز و وانت کارا تک کابین تیپ چهار و دو کابین تیپ چهار، در طرح قرعه‌کشی جوانی جمعیت عرضه شدند.

قرعه کشی این طرح فروش نیز روز دوشنبه ۲۴ بهمن برگزار می‌شود. منتخبین قرعه کشی، باید ظرف مدت سه روز وجه کامل خود را واریز کنند.

شرایط شرکت در طرح فروش بهمن موتور

در راستای اجرای این طرح تمامی مادرانی که فرزند دوم و بیشتر آنها پس از تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ متولد شده باشد، امکان پیش‌ثبت نام یک دستگاه از خودروهای این طرح را داشتند. این طرح فروش در راستای اجرای طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوبه مجلس شورای اسلامی است.

ثبت نام در این طرح به صورت نقدی و آنلاین برگزار شد و متقاضیان تا روز یکشنبه ۱۶ بهمن از طریق پورتال جامع ایرانی‌کار http://bahman.iranecar.com اقدام کردند.

لازم به ذکر است استعلام شرایط متقاضیان (مادران مشمول طرح) حداکثر تا ۷ روز پس از پایان پیش ثبت‌نام از مراجع ذی‌ربط صورت می‌گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی