قیمت آپارتمان

قیمت آپارتمان ارزان در غرب تهران

قیمت آپارتمان ارزان در غرب تهران
کدخبر : 50160

صادقیه تهران به سبب دسترسی آسان به سایر نقاط پایتخت، وجود وسیله‌های حمل‌ونقل عمومی، نزدیکی به میدان آزادی و غیره یکی از مناطق محبوب غرب تهران به شمار می‌رود و بسیاری افراد برای خرید خانه در محدوده صادقیه جست‌وجو می‌کنند.

بسیاری از خریداران مسکن به دنبال خرید خانه با قیمتی نسبتا ارزان می‌گردند که کاماپرس در ادامه قیمت 6 آپارتمان ارزان در محدوده صادقیه تهران را بررسی می‌کند؛

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

*آپارتمان 62 متری در صادقیه با عمر بنا 21 سال 3 میلیارد و 200 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. این واحد کوچک‌متراژ در طبقه همکف واقع شده و یک اتاق دارد.

*دیگر آپارتمان ارزان در محدوده صادقیه تهران را می‌توان آپارتمان تک واحدی دوخوابه 66 متری در ستارخان دانست. این واحد در سال 73 ساخته شده و دارای امکاناتی همچون دو اتاق و انباری است که متقاضی برای خرید آن باید 3 میلیارد و 250 میلیون تومان بپردازد.

*برای آپارتمان 62 متری تکخوابه در فلکه دوم صادقیه با سن بنا 24 سال، 3 میلیارد و 550 میلیون تومان قیمت تعیین شده است. از امکانات این واحد می‌توان به یک اتاق و انباری اشاره کرد. این مطلب توسط تحریریه کاماپرس تهیه شده و بازنشر آن در سایر رسانه‌ها بدون کسب اجازه صورت گرفته است.

*خریدار با بودجه 3 میلیارد و 700 میلیون تومان می‌تواند واحدی 60 متری با عمر بنا 16 سال خریداری کند. این آپارتمان ارزان در محدوده صادقیه در طبقه پنج واقع شده و آسانسور، انباری و دو اتاق خواب دارد.

*واحد 61 متری با عمر بنا 21 سال در طبقه همکف با قیمت 3 میلیارد و 800 میلیون تومان آگهی شده است. این آپارتمان یک اتاق خواب و انباری دارد.

*متقاضی خرید خانه در محدوده صادقیه همچنین می‌تواند با بودجه‌ای معادل 4 میلیارد تومان واحد دو خوابه 67 متری را خریداری کند. این واحد در سال 85 ساخته شده و دارای پارکینگ و انباری است.


 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی