مدیران خودرو

شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو چیست؟

شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو چیست؟
کدخبر : 50626

شرکت مدیران خودرو اخیرا طرح فروش اقساطی خودروهای خود را آغاز کرده است. در این طرخ فروش، کدام خودروها و با چه قیمتی عرضه می‌شود؟

 شرکت ام وی ام طرح فروش اقساطی خودروهای خود را از 25 بهمن ماه آغاز و اعلام کرده که این طرح تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد. در این طرح، البته قیمت خودروهای این خودروساز افزایش داشته اما در مقابل خودروها به صورت اقساطی به فروش می‌رود.

از جمله خودروهایی که در طرح فروش اقساطی مدیران خودرو عرضه می‌شود، دو مدل خودروی x22 است که افراد می‌توانند با پرداخت بخشی از پول، این خودرو را خریداری کنند و بقیه پول را در اقساط 12 تا 60 ماهه پرداخت کنند. البته زمان تحویل این خودروها 45 روزه است و به سال بعد موکول می‌شود.

شرایط فروش x22 مدیران خودرو اقساطی

در این طرح شش مدل خودرو عرضه می‌شود که سه مدل آن زیر یک میلیارد تومان است. x22 اسپرت، x22 پرو و آریزو 5 توربو. همه این خودروها در سه رنگ سفید، مشکی و نوک مدادی عرضه می‌شود. خریدار باید حداقل 60 درصد مبلغ اولیه خودرو را نقدغا پرداخت کند و مابقی را در 12 تا 60 قسط پرداخت کند. نرخ سود تسهیلات این خودروها 23 درصد است و 45 روز کاری خودرو تحویل داده می‌شود.

در طرح فروش اقساطی ام وی ام، متقاضیان هم می‌توانند از تسهیلات شرکت مدیران خودرو استفاده کنند و هم می‌توانند از وام بانکی بهره ببرند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه