وزیر ورزش

حال وزیر ورزش وخیم است | برای وزیر ورزش دعا کنید

حال وزیر ورزش وخیم است | برای وزیر ورزش دعا کنید
کدخبر : 50680

بالگرد حامل وزیر ورزش عصر پنج‌شنبه هنگام فرود در مجموعه ورزشی شهرستان بافت سقوط کرد و برخی سرنشینان آن زخمی شدند که به مراکز درمانی انتقال یافتند. مدیرعامل سازمان جمعیت هلال احمر استان کرمان به ایسنا گفت: متاسفانه یک نفر از سرنشینان این بالگرد جان خود را از دست داده است.

رئیس اورژانس کرمان گفت: وزیر ورزش در نتیجه سانحه بالگرد دچار خونریزی مغزی شده و کار انتقال او از بافت به مراکز درمانی استان در حال انجام است.

همچنین اسماعیل احمدی، مدیر کل حوزه ریاست وزیر ورزش، از آسیب‌دیدگان سانحه بالگرد حامل وزیر ورزش بود که در این حادثه جان باخته است.

شاهدان عینی عنوان می‌کنند بالگرد موقع نشستن کنترل خود را از دست داده است.

استاندار کرمان در این باره گفت: بالگرد حامل وزیر ورزش، دوازده سرنشین داشت که هنگام نشستن در ورزشگاه بافت صدمه دید اما حال سرنشینانش مساعد است. بالگرد یک بار می‌نشیند و سپس دوباره بلند می‌شود که موقع نشستن دوباره دچار سانحه می‌شود. علت حادثه در دست بررسی است. حال بیشتر مصدومان مساعد است و در بیمارستان بافت تحت درمان قرار دارند.

با این حال جمعیت هلال احمر اعلام کرده است ۱۶ تن در این حادثه مصدوم شده‌اند.

علاوه‌ بر حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان، مسئول امور اداری و استخدامی وزارت ورزش و جوانان، نماینده شهر بافت در مجلس، علیرضا پورسلمان، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و رئیس فدراسیون شمشیربازی به همراه تعدادی از اصحاب رسانه در هلیکوپتر بودند.

رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پی وقوع حادثه برای بالگرد حامل وزیر ورزش و جوانان گفت: «پیگیر وضعیت سلامتی وزیر هستیم.» احمد راستینه در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به وقوع حادثه برای بالگرد حامل وزیر ورزش و جوانان در شهرستان بافت، گفت: از لحظه وقوع این حادثه پیگیر اخبار مربوطه و وضعیت سلامتی وزیر هستم. همچنین امیدوارم مشکل خاصی برای ایشان پیش نیاید و در راستای خدمت به جامعه ورزشی کشور بتوانند با حفظ سلامتی در این عرصه حضور داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی