نرگس محمدی

تغییر چهره باورنکردنی نرگس محمدی | خانم بازیگر چقدر لاغر کرده

تغییر چهره باورنکردنی نرگس محمدی | خانم بازیگر چقدر لاغر کرده
کدخبر : 50817

نرگس محمدی تصویری تازه از تغییر چهره قابل توجه و جدی اش در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

 نرگس محمدی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران، متولد 1362 است. نرگس محمدی دارای مدرک کارشناسی پرستاری می باشد.نرگس محمدی اولین حضور جدی سینمایی وی در فیلم ریسمان باز بود. نرگس محمدی با بازی در فیلم آناهیتا نشان داد که استعداد خوبی در این زمینه دارد و پخش مجموعهٔ تلویزیونی ستایش نیز زمینه شهرت وی را فراهم کرد. نرگس محمدی در فیلم های سینمایی مسلخ، نیمکت، عملیات مهد کودک، ساعت شلوغی، سوپر استار، اخراجی ها ۲ و تنهایی باد نیز نقش آفرینی داشته است.

نرگس محمدی 39 ساله حدود 18 سال قبل با فیلم سینمایی تنهایی باد پا به عرصه بازیگری گذاشت، اما در با این فیلم نتوانست به شهرت برسد.

او پس از تنهایی باد در چند فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی بازی کرد و باز هم برای او توفیق نداشت.

اما سال 89 نرگس محمدی با ایفای نقش ستایش توانست به شهرت قابل توجهی برسد. البته پخش چندین باره سریال ستایش در طول یک دهه اخیر نیز باعث شد تا شهرت او همچنان پایدار بماند.

با این حال او به تازگی هم تصویری در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرده که توجه کاربران را جلب کرده است. اغلب کاربران معتقدند که تغییر چهره او نسبت به سال گذشته بسیار قابل توجه بوده است.

در مقابل برخی از کاربران خلاف این عقیده را دارند و می گویند که تغییر مدل آرایش او این تصور را ایجاد کرده است و نرگس محمدی تغییر چهره ای نداشته است.

نرگس محمدی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی