مسی

کادوی لاکچری لیونل مسی به بازیکنان آرژانتین

کادوی لاکچری لیونل مسی به بازیکنان آرژانتین
کدخبر : 51171

لیونل مسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2022، تعداد 35 گوشی آیفون طلایی که در آن از طلای 24 عیار استفاده شده سفارش داد.

لیونل مسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2022، تعداد 35 گوشی آیفون طلایی که در آن از طلای 24 عیار استفاده شده سفارش داد. او روز گذشته سفارش های خود را در پاریس تحویل گرفت و هر کدام از این گوشی های لاکچری را به یکی از اعضای تیم ملی کشورش هدیه خواهد داد.

روی هر کدام از این گوشی های طلایی نام و شماره یکی از بازیکنان تیم ملی آرژانتین به همراه لوگوی فدراسیون فوتبال این کشور حک شده است.

لئو بعد از فتح جام جهانی به دنبال یک کار خاص و ماندگار بود و برای همین با بن لیون، مدیرعامل شرکتی که گوشی های لاکچری آیفون را طراحی و تولید می کند تماس گرفته و خواسته خود را با او در میان گذاشت. نتیجه این گفت و گو به تولید آیفون های طلایی انجامید که 175 هزار پوند برای ستاره البی سلسته آب خورد.

مدیرعامل شرکت آی دیزاین گلد در رابطه با این اقدام مسی گفت: "او یکی از وفادارترین مشتریان ماست و بعد از جام جهانی طی یک تماس اعلام کرد که به دنبال هدیه ای ویژه برای همه بازیکنان و کادرفنی تیم ملی آرژانتین بابت جشن گرفتن موفقیت بزرگ اخیر است. او اما هدیه های معمولی مثل ساعت را دوست نداشت، بنابراین من آیفون های طلایی با نام و شماره بازیکنان را پیشنهاد دادم. لئو پیشنهادم را پذیرفت چون آن را دوست داشت."

منبع: ورزش 3

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی