الهام چرخنده

الهام چرخنده: می توانستم جای گوگوش را بگیرم

الهام چرخنده: می توانستم جای گوگوش را بگیرم
کدخبر : 51204

الهام چرخنده بازیگر سابق تلویزیون بعد کنار گذاشتن این حرفه و تغییر رویه زندگی جدیدی را آغاز کرده است. وی در گفتگویی گفته است:

الهام چرخنده بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون است.الهام چرخنده با عکسی با دوستش در ماشین خبرساز شد . الهام چرخنده در سریال های مختلفی ایفای نقش کرده است الهلم چرخنده بازیگر باسابقه ای محسوب می شود . در ادامه تصویر دیده نشده از الهام چرخنده در اینستاگرام را می بینید . 

مدتها قبل, از شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان مختلفی سراغ من آمدند و پیشنهاد حضور به عنوان نقش اول سریالی که مضمونش مربوط به یک خانم مانکن را دادند و گفتند ۵–۶ میلیارد! به تو می‌دهیم.

موقعیتی که من داشتم و می‌توانستم در بهترین سالن‌های خارج از کشور کنسرت بگذارم و بروم جای کسانی چون گوگوش بنشینم را نپذیرفتم.

الهام چرخنده که مدتی است نام خانوادگی خود را به زهرایی تغییر داده ظاهرا پس از ازدواج اخیرش مدتی است در عراق ساکن شده است. البته خبر ازدواج او مربوط به سال ۱۳۹۶ می شود که وی یک روحانی را برای زندگی مشترک انتخاب کرد و برای مدتی به دلیل موقعیت شغلی همسرش در عراق حضور دارد هرچند تاکید کرده که این حضور دائمی نیست.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی