ارز دانشجویی

چندبار می توانیم ارز دانشجویی بگیریم؟

چندبار می توانیم ارز دانشجویی بگیریم؟
کدخبر : 51219

مدیر تالار مرکز مبادله ارز و طلا شرایط دریافت ارز دانشجویی را برای دانشجویان بورسیه و غیربورسیه متقاضی ارز اعلام کرد. دانشجویان می‌توانند از طریق سامانه وزارت بهداشت و وزارت علوم ارز دانشجویی دریافت کنند.

میزان پرداخت ارز دانشجویی بر اساس مقررات دانشجویان اعلام شد.

توکلی گفت: در مجموع مقررات دانشجویان برای دریافت شهریه سیزده هزار دلار، و برای اسکان نیز ۱۵۰۰ یورو دریافت خواهند کرد.

توکلی مدیر تالار مرکز مبادله ارز و طلا در خصوص شرایط دریافت ارز دانشجویی گفت: طی هماهنگی‌هایی که مرکز مبادله با وزارت علوم و وزارت بهداشت انجام داده، دانشجویان بورسیه و غیربورسیه متقاضی ارز دانشجویی می‌توانند با مراجعه به سامانه وزارت بهداشت تحت عنوان موحد و سامانه وزارت علوم تحت عنوان سجاد به صورت غیرحضوری ثبت نام کنند.

وی افزود: سازمان دانشجویی همکاری خوبی با مرکز مبادله داشته مبنی براینکه میز خدمتی هم در طبقه همکف سازمان دانشجویی در این خصوص تهیه دیده است.

توکلی در خصوص سقف ارز دریافتی تصریح کرد: در مجموع مقررات دانشجویان برای دریافت شهریه سیزده هزار دلار، و برای اسکان نیز ۱۵۰۰ یورو دریافت خواهند کرد.

وی ادامه داد: دانشجویان بعد از ثبت درخواست ارز دانشجویی در سامانه وازرت علوم و وزارت بهداشت و همچنین پس از اخذ کد رهگیری با مراجعه به بانک می‌توانند ارز خود را در بازده زمانی مشخص دریافت کنند؛ بنابراین استفاده از کد رهگیری زمان مشخصی دارد و امکان اینکه دانشجو در یک بازده زمانی دیگر بخش دیگری از ارز خود را بخواهد دریافت کنند، وجود ندارد.

توکلی در پایان عنوان کرد: قابل ذکر است که اگر دانشجویان متقاضی طبق آنچه که در سامانه موحد و سجاد ذکر شده مدارک خود را بارگذاری کنند درکوتاهترین زمان ممکن می‌توانند ارز خود را دریافت کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی