قد لیونل مسی

قد لیونل مسی چند سانت است؟

قد لیونل مسی چند سانت است؟
کدخبر : 51385

قد لیون مسی چند سانت است؟ لیون مسی در 15 سالگی چند سانت بود و چقدر توانست با دارو ها و عمل های افزایش قد رشد کند؟ در این مقاله نکات جالبی را در این باره گفته ایم.​

لیونل مسی مهاجم خلاق و خوش تکنیک بارسلونا 1 متر و 70 سانتی متر می باشد. او یکی از اسطوره های فوتبال در تاریخ خواهد بود. سبک بازی مسی و همکاری با هم تیمی هایش یکی از ویژگی های خاص این ستاره ی آرژانتینی ست. لیونل مسی همچنین در بین هوادارن بسیاری از تیم های دیگر نیز محبوب می باشد.

لئو مسی متولد ۲۴ ژوئن ۱۹۸۶ در آرژانتین است، اما این چیزی نیست که کسی از آن خبر نداشته باشد، همه دیگر لیونل مسی را چند سالی است که می‌شناسند و حتی اگر از طرفداران بارسلونا یا آرژانتین نباشند، از جادوی او در زمین فوتبال لذت می‌برند. مسی را اعجوبه قرن فوتبال می‌دانند، او فقط دریبل نمی‌زند، او مهندسی می‌کند، زاویه‌های دقیق پاس‌های بلند و کوتاه او، ضربه‌های دقیق به طاق دروازه حریف، همه و همه از نگاه تیزبین او خبر می‌دهد. مسی قد بلندی ندارد، احتمالا در روزگار ۱۱ سالگی وقتی که می‌فهمد دیگر قرار نیست رشد عادی و نرمال داشته باشد و باید تحت درمان قرار بگیرد، فکر نمی‌کرد همین قد کوتاه در زمین فوتبال به کمک او بیاید! قد کوتاه مسی در مقابل بازیکانانی که دست کم ۲۰ سانتی‌متر از او بلندتر هستند، این امکان را به لئو می دهد که حرکت پا به توپ سریع‌تری داشته باشد و مرکز ثقل بدن او نسبت به بقیه پایین‌تر باشد؛ به همین دلیل است که در عکس‌های بسیاری می‌بینیم که در هنگام دریبل زدن زاویه بدن او خیلی خم می‌شود، اما زمین نمی‌افتد.

احتمالا مسی‌دوستان خیلی از چیزهایی که در این گزارش نوشته شده را می‌دانند، اما مگر می‌شود تولد اسطوره آرژانتینی آبی‌ اناری‌ها باشد و از او ننوشت؛ حتی اگر تکراری باشند!

کوتاه‌قدترین مهاجم دنیا

با قد یک متر ۶۹ سانتی‌متری‌اش کوتاه‌قدترین مهاجم دنیاست، اما همان‌طور که پیش‌تر گفتیم این چیزی نبوده که بخواهد جلوی او را بگیرد، به هر حال هوش و ذکاوت او اوضاع را خطرناک می‌کند.

جوان‌ترین نامزد فیفا

در سال ۲۰۰۸ و در حالی‌که تنها ۲۱ سال سن داشت، برای جایزه بهترین بازیکن سال نامزد شد و رکورد جوان‌ترین نامزدی در این جایزه را به نام خود کرد. البته مسی در آن سال نتوانست جایزه را ببرد.

توپ طلا برای چهار سال متوالی

از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۲ و از سن ۲۲ سالگی تا ۲۵ سالگی او توپ‌های طلای فیفا را با خود به خانه برد.

بیشترین هت‌ریک کننده بارسلونا

هت‌ریک کردن کار چندان ساده‌ای نیست، اما مسی به تنهایی بیش از ۳۵ بار این‌کار را در باسلونا انجام داده است. (هت‌ریک یعنی بازیکنی در یک بازی سه گل به ثمر برساند.)

چهار کفش طلایی

کفش طلایی اروپا جایزه‌ای است که هر سال به بازیکنی که بیشترین تعدا گل را زده باشد، اهدا می‌شود، لیونل مسی تنها بازیکنی که توانسته چهار بار این جایزه را از آنِ خود کند. فصل ۲۰۰۹-۲۰۱۰ با ۳۴ گل، فصل ۲۰۱۱-۲۰۱۲ با ۵۰ گل، فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۳ با ۴۶ گل و فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ با ۳۷ گل.

قرار دادی روی دستمال سفر

کارلوس رکساچ، مدیر فنی پیشین بارسلونا که وظیفه شناسایی استعدادها را دارد، بازی مسی را در آرژانتین می‌بینید و شیفته بازی‌های این پسر ۱۳ ساله می‌شود. اما برای اینکه بتواند او را جذب بارسلونا کند، زحمت زیادی می‌کشد و بارها با خانواده او صحبت می‌کند، در نهایت یک روز که در رستوران هستند، روی یک دستمال سفره قراردادی را با پدر مسی امضا می‌کند که به گفته خود فکر می‌کرده آن دستمال خیلی زود از بین رفته، اما بعدها می‌فهمد که پدر مسی آن دستمال را در آلبوم لیونل نگه داشته است.

تعداد قهرمانی مسی در لیگ قهرمانان اروپا

او به همراه بارسلونا توانسته 4 بار به مقام قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دست یابد که این عناوین به سالهای 2006، 2009، 2011 و 2015 باز می گردد.

این قهرمانی همراه با فرانک رایکارد ، پپ گواردیولا و لوئیز انریکه بدست آمد.

تعداد کلی قهرمانی های لیونل مسی در بارسلونا

10 قهرمانی لالیگا

6 قهرمانی کوپا دل ری یا جام حذفی اسپانیا

7 قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا

4 قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا

3 قهرمانی سوپرکاپ اروپا

3 قهرمانی جام باشگاه های جهان

تعداد کلی قهرمانی های لیونل مسی در تیم ملی آرژانتین 

قهرمانی در کوپا آمه ریکا 2020 قهرمانی

در جام جهانی زیر 20 سال ها سال 2005

قهرمانی در المپیک 2008 

حتی طرفداران گران ترین باشگاه، "بارسلونا" هر چند لبه گوش او در مورد بهترین بازیکن خود - لیونل مسی صحبت کرد. یک بومی از آرژانتین توانست در سن نوجوانی مشهور شود و گل های زیادی به دست آورد و دستاوردهای بزرگ را در طول عمر خود به دست آورد. طرفداران استراحت نمی کنند، چه پارامترهای لیونل مسی است - ظهور مشهور از علاقه شدید است.

 

بازیکن فوتبال لیونل مسی

مهاجم آینده در 24 ژوئن 1987 در شهر صنعتی Rosario، استان سانتا فه متولد شد. نام کامل مانند Lionel Andreas به نظر می رسد. مثل نام ها، او دو نام مستعار - لئو و بلوچ دارد. جنس فعالیت هر دو والدین با فوتبال ارتباط نگرفت، هرچند اطلاعاتی درباره ارتباطات خون دور با بوئن کرکیچ، فوتبالیست مشهور وجود دارد. یک ژن مشابه در پسرعموهای لئو یافت شد که همچنین در این زمینه موفق به نظر میرسید. اجداد خانواده یک بار در شهر ایتالیا Ancona زندگی می کردند، از آنجا به آرژانتین مهاجرت کردند. اگر شما به دقت سلسله شناسی را در نظر بگیرید، شاخه دیگری پیدا خواهید کرد - از کاتالونیا.

پدرش، جورج Horacio، زندگی خود را به دست آورد و خانواده ای بزرگ را که در کارخانه کار می کرد، نگهداری می کرد، اما هنوز هم برای فوتبال بود. مادرش، سلیا ماری، پس از بچه ها مراقبت کرد، پیدا کردن زمان و کار برای زن تمیز کردن. آنها پسران بیشتری دارند، رودریگو و ماتیاس و دختر ماریا سول. اشتیاق به بازی فوتبال آینده بازیکن بارسلونا لیونل مسی از پدرش، که باشگاه آماتور "Grandoli" را مربیگری کرد، به ارث برده است. آنجا بود که پسر خودش شروع به اولین قدم هایش در فوتبال کرد. به طور شگفت انگیز، این واقعیت که از مادران تنها یک مادربزرگ خواهان نوه ای از چنین حرفه ای بود، به همین دلیل او کلاس هایش را به ارمغان آورد. به خاطر این، مهاجم تمام اهداف خود را به او اختصاص داده است. تا سال 1995، او در حال حاضر برای یک باشگاه حرفه ای - "Newells Old Boyles" بازی کرد و در این زمان برنده جام "دوستی" پرو شد.

وزن لیونل مسی چقدر است؟

این واقعیت از بیوگرافی جوانان یک بازیکن فوتبال در مورد کمبود هورمون رشد بر شایعات مربوط به وزن تأثیر گذاشت. اگر چه این بیماری با موفقیت برنده شد، بهترین فوتبالیست لیونل مسی برای تمام عمر خود نام مستعار "بچه" دریافت کرد. میانگین وزن قهرمان 67 کیلوگرم است، اما می تواند تغییر کند، بنابراین تفاوت پلاسما / مینا کیلوگرم قابل قبول است، منابع اطلاعاتی را در اختیار 70 کیلوگرم قرار می دهند.

شیوه افزایش قد به صورت طبیعی در سال 2021

متد افزایش قد گروتالر: نام این متد افزایش قد گروتالر داینامیک است که توسط دکتر فلیپ میلر که یک محقق سلامت و فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و متخصص درمان های طبیعی بود ساخته شد که این امکان را فراهم کرد بدون جراحی امکان افزایش قد در سنین بزرگسالی ممکن باشد و علاوه بر سنین بزرگسالی کودکان و نوجوانان هم با این روش می توانند به صورت طبیعی قد خود را افزایش دهند.

افزایش قد با گروتالر چگونه انجام می شود؟

شاید از خود سوال کنید که روش گروتالر داینامیک دقیقا چگونه باعث افزایش قد می شود؟ جواب سوال کمی تخصصی است. ستون فقرات در حدود 35% از قد ما را تشکیل می دهد که این یعنی رفع مشکلات وضعیتی ستون فقرات موجب افزایش قد به میزان قابل توجهی خواهد شد. که افزایش قد می تواند بین 5 تا 12 سانتی متر باشد. دیسک های غضروفی در میان 24 مهره قرار دارند و ضخامت دیسک ها ارتباط مستقیمی با درازای ستون فقرات دارد. این دیسک ها به صورت بافت های غضروفی غیر متصل هستند که تحت تحریکات هورمون رشد به طور دایم رشد می کنند. به طور خلاصه می توان گفت با ضخیم تر شدن دیسک ها می توانید بلند تر شوید، از آنجایی که 25 دیسک قرار دارد اگر هر دیسک به میزان 25/0 سانتی متر ضخیم تر شود قد شما معادل 25/6 سانتی متر افزایش پیدا میکند پس این روش افزایش قد را جدی بگیرید!

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه