شنیده‌ها:

شهرداری تهران از مدیران توانمند و با سابقه استفاده می کند

شهرداری تهران از مدیران توانمند و با سابقه استفاده می کند
کدخبر : 51670

شنیده‌های خبرنگار شمانیوز حاکی از آن است که مدیریت ارشد شهرداری تهران باتوجه به شرایط موجود از مدیران توانمند ادوار گذشته قرار است استفاده کنند.

شنیده ها حاکی از آن است که شهرداری تهران در حال سپری کردن دور جدیدی در مدیریت تخصصی زیرمجموعه خود است. براساس شنیده‌های خبرنگار شمانیوز، مدیریت ارشد شهرداری تهران قصد دارد تا با توجه به شرایط موجود از مدیران توانمند ادوار گذشته استفاده کند. 

جامعه شهری و شهرداری ها در هر کشوری در نظام شهری، دو جزء لاینفک و تفکیک ناپذیر هستند و بسیاری از دغدغه های عملکردی در نظام شهری در حوزه شهرداری ها و مناطق تحت امر شهرداری مرکز تبلور پیدا می کند. اصلاح جامعه شهری و ارتقاء عملکرد و مدیریت آن درشهرداری ها و مناطق آن بدون پرداختن به این مجموعه و نقش و جایگاه آن و بهبود و ارتقاء عملکرد آن مقدور نخواهد بود. بررسی های انجام شده نشان می دهد یکی از مهارت‌های کلیدی افراد برای موفقیت سازمان، مدیریت دانش فردی است. در حال حاضر شهرداری تهران در اوج بلوغ خود در استفاده از مدیران است.

 در همین راستا، شنیده‌ها حاکی است، مدیریت ارشد شهرداری تهران باتوجه به شرایط موجود از مدیران توانمند ادوار گذشته می‌تواند استفاده می کند.

پس از یک دوره موفقیت آمیز تعدادی از این مدیران مانند مهندس جاوید اخیرا تصمیم برآن شده که از افرادی همچون  عابدملکی،یزدانی، حاج رضا ،کاشانی‌پور، ابوالفضل ابراهیمی، هادی‌حسین‌زاده و سلیمانی درسطوح مختلف مدیریت شهری شهرداری تهران از جمله در جایگاه شهرداری مناطق استفاده کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی