ثبت نام ایران خودرو

ثبت نام ایران خودرو تمدید شد | زمان دقیق قرعه کشی اعلام شد+ لینک ورود

ثبت نام ایران خودرو تمدید شد | زمان دقیق قرعه کشی اعلام شد+ لینک ورود
کدخبر : 51694

با توجه به تاخیر در ارسال اطلاعات حساب وکالتی مشتریان توسط برخی از بانک ها، گروه صنعتی ایران خودرو زمان تعیین برندگان طرح فروش فوق العاده را از ساعت ۱۱ به ساعت ۱۷ امروز ۲۱ اسفندماه موکول و مهلت نام نویسی را تا ساعت ۱۳ تمدید کرد.

ثبت نام خودروهای تولید شده توسط شرکت ایران‌خودرو بسته به نوع و مدل خودرو و مورد استفاده آن متفاوت است.برای ثبت نام خودروهای شرکت ایران‌خودرو، ابتدا باید به یکی از دفاتر فروش این شرکت در سراسر کشور مراجعه کنید و پس از انتخاب خودرو، مدارک لازم را جمع آوری کنید. مدارک مورد نیاز شامل کپی شناسنامه، کارت ملی، بیمه نامه و پرداخت قیمت خودرو است.پس از تکمیل مدارک، برای صدور پلاک خودرو به سازمان ترافیک مربوطه مراجعه کنید و درخواست صدور پلاک را ثبت کنید. پس از انجام این مراحل، با دریافت پلاک خودرو، می‌توانید خودروی خود را به نام خود ثبت کرده و از آن استفاده کنید. به علاوه، برای ثبت نام خودروهای وارداتی نیز باید به مراجع ذی‌صلاح مراجعه کرده و مدارک مورد نیاز را تهیه کنید. در این صورت نیز پس از تکمیل مراحل ثبت نام، می‌توانید خودروی وارداتی خود را به نام خود ثبت کرده و از آن استفاده کنید

برای ثبت نام در ایران‌خودرو می‌توانید به دو روش آنلاین و حضوری اقدام کنید.

راه‌های ثبت نام آنلاین:

ورود به سامانه خرید خودروی آنلاین ایران‌خودرو (https://ikco.ir/).

در قسمت "خرید آنلاین"، مشخصات خودروی مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از تأیید سفارش، با پرداخت مبلغ پیش‌پرداخت و تکمیل فرم مربوطه، ثبت نام خود را تکمیل کنید.

پس از تکمیل فرآیند ثبت نام آنلاین، باید به یکی از شعب ایران‌خودرو در شهر خود مراجعه کرده و مدارک مورد نیاز را تحویل دهید.

راه‌های ثبت نام حضوری:

مراجعه به یکی از شعب ایران‌خودرو در شهر خود، تکمیل فرم ثبت نام و تحویل مدارک مورد نیاز.

پرداخت مبلغ پیش‌پرداخت و دریافت رسید ثبت نام.

پس از ثبت نام حضوری، باید منتظر تأیید سفارش و ارائه زمان تحویل خودرو باشید.

در هر دو روش ثبت نام، مدارک لازم برای خرید خودرو شامل کارت ملی، شناسنامه، رهن‌نامه (در صورت داشتن) و یا مجوز تولید خودرو (در صورت خرید خودروی نو) می‌باشد

با توجه به تاخیر در ارسال افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی متقاضیان شرکت در طرح فروش فوق العاده برخی از متقاضیان توسط بانک های عامل و یا ارسال اطلاعات ناقص، گروه صنعتی ایران خودرو به منظور ایجاد شرایط برابر برای تمامی متقاضیان، زمان تعیین برندگان در این طرح را به ساعت 17 امروز 21 اسفندماه موکول کرد تا مشتریانی که در روز گذشته نسبت به افتتاح و یا تکمیل موجودی حساب وکالتی اقدام کرده اند، فرصت کافی برای ثبت نام داشته باشند.

این گزارش در عین حال می افزاید، زمان افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی تمدید نشده و صرفا متقاضیانی که تا ساعت 14 روز شنبه 20 اسفندماه به افتتاح حساب اقدام کرده اند، امکان نام نویسی خواهند داشت.

براساس این گزارش، مراسم تعیین برندگان به صورت مستقیم از طریق پایگاه اینترنتی ایران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت مستقیم پخش خواهد شد.

گفتنی است، تاکنون نزدیک به دو میلیون نفر نسبت به نام نویسی اقدام کرده اند و سایر متقاضیان نیز تا ساعت 13 امروز مهلت دارند تا نسبت به ثبت نام اولیه در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه