ربودن کودک ۵ ماهه

ماجرای آدم ربایی در صحن حرم امام خمینی |آدم ربا دستگیر شد؟ + ویدئو

ماجرای آدم ربایی در صحن حرم امام خمینی |آدم ربا دستگیر شد؟ + ویدئو
کدخبر : 51841

چند روز قبل دختربچه ۵ ماهه ای در صحن حرم امام خمینی ربوده شد و بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و در چند ساعت دختر بچه 5 ماهه را پیدا کرده و تحویل پدر و مادرش دادند.

به گزارش رصد اقتصادی : با گذشت چند روز ا از این ماجرا حالا زن جوان که نوزاد 5 ماهه را ربوده بود با تحقیقات کارآگاهان اداره آگاهی به دام افتاد. این زن 37 ساله پس از دستگیری  اعتراف کرد که نوزاد را برای اینکه به عنوان کودک کار استفاده کند ربوده بود و تحقیقات در این پرونده هم چنان ادامه دارد.

کارآگاهان در تحقیقات پی بردند که این زن یکی از سارقان سابقه دار است که در اطراف ترمینال جنوب و صحن امام خمینی (ره) دست به سرقت می زده است که در این مرحله حدیث 5 ماهه را برای استفاده به عنوان کودک کار ربوده بود.

ماجرای آدم ربایی حدیث 5 ماهه چه بود؟

مادر و پدر حدیث 5 ماهه برای انجام جراحی عموی حدیث به تهران آمده بودند اما فکرش را هم نمی کردند بعد از اینکه چند روزی در پله های بیمارستان خسته شدند، حالا مجبور شوند به خاطر فاجعه پیش آمده راهی پله های پلیس آگاهی تهران شوند.

مادر حدیث در توضیح این اتفاق می گوید: «وقتی به تهران آمدیم راهی حرم امام خمینی شدیم و 2 شب آنجا خوابیدیم. من از نگرانی اینکه نکند کسی فرزندم را بدزدد، چشم بر هم نگذاشتم اما شب سوم از شدت خستگی خوابم برد. حدیث هم کنارم خوابیده بود اما یکدفعه چشم باز کردم و با اضطراب از جا پریدم چون دخترم کنارم نبود.»

پدر و مادر حدیث موضوع را به پلیس اطلاع دادند و با تلاش کارآگاهان 11 پلیس آگاهی تهران سرانجام حدیث به آغوش مادرش برگشت.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: با وقوع ربوده شدن یک نوزاد در صحن مطهر امام خمینی(ره) موضوع رسیدگی به پرونده، در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد، زوج جوان که برای زیارت از استان خوزستان به صحن مطهر مراجعه کرده به دلیل غفلت این خانواده، نوزاد آن‌ها توسط فردی ناشناس ربوده شده است.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی عنوان کرد: بنا برحساسیت موضوع، کارآگاهان خیلی زود تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی متوجه شدند یک زن ناشناس هنگامی که زوج جوان حواسشان نبوده نوزاد را ربوده و به سرعت صحن مطهر را ترک کرده است.

 

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ متذکر شد: کارآگاهان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی گسترده هویت متهم را شناسایی کردند و متوجه شدند او با نوزاد ربوده شده در حال حرکت به سمت مرکز تهران است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: بررسی‌های تخصصی کارآگاه ادامه داشت تا اینکه مشخص شد، متهم به دلیل اینکه متوجه شده است پلیس به دنبال او بوده نوزاد را در یکی از محله‌های مرکزی تهران رها کرده و متواری شده است.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی با بیان اینکه کارآگاهان در کوتاه‌ترین زمان ممکن نوزاد ربوده شده را پیدا کردند و با دستور مقام قضایی تحویل خانواده‌اش دادند، خاطرنشان کرد: تحقیقات تکمیلی در رابطه با دستگیری متهم پرونده با جدیت ادامه دارد.


آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی