تعطیلی مدارس

تعطیلی مدارس نوبت عصر سه شنبه 23 اسفند در این استان | مدارس کدام استان ها فردا تعطیل است؟

تعطیلی مدارس نوبت عصر سه شنبه 23 اسفند در این استان | مدارس کدام استان ها فردا تعطیل است؟
کدخبر : 51844

آموزش و پرورش استان قم اعلام کرد: تمامی مدارس استان قم به منظور پیشگیری از آسیب های ناشی از حوادث چهارشنبه آخر سال در نوبت عصر روز سه شنبه تعطیل و غیر حضوری هستند.

تعطیلی مدارس در بسیاری از کشورها به دلیل شیوع بیماری های عفونی و ویروسی اتفاق می افتد. در سال 2020 و 2021، ویروس کرونا (COVID-19) باعث تعطیلی مدارس در سراسر جهان شد. تعطیلی مدارس  به منظور کاهش شیوع ویروس و حفاظت از سلامتی دانش‌آموزان، معلمان و کارکنان مدارس اتخاذ شد. در بسیاری از کشورها، برای پوشش دادن به آموزش دانش آموزان، از روش های آموزش آنلاین استفاده شده است. البته تصمیمات تعطیلی مدارس بسته به شرایط و وضعیت هر کشور و منطقه متفاوت خواهد بود.درباره تعطیلی مدارس در مطلب زیر بخوانید. 

به منظور حفظ سلامت و امنیت دانش آموزان و کادر آموزشی و در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ناشی از حوادث چهارشنبه آخر سال، آموزش و پرورش استان قم تمامی مدارس و آموزشگاه‌ها شامل، مهد کودک، مراکز پیش دبستانی و مدارس همه دوره‌های آموزشی در استان قم روز سه شنبه ۲۳ / ۱۲ / ۱۴۰۱ در نوبت عصر تعطیل و غیر حضوری می‌باشد.

تمامی مدارس نوبت صبح روز سه شنبه هفته جاری در استان قم نیز به صورت حضوری خواهد بود.

متأسفانه سال گذشته بیشترین آسیب‌ها در حوادث چهارشنبه آخر سال در استان قم متعلق به رده سنی ۱۰ تا ۱۵ سال بوده است و ۷ نفر نیز جان خود را در اثر استفاده از مواد محترقه و آتش زا از دست دادند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی