پروژه یزد

اولین ذوب پروژه یزد یک با موفقیت انجام شد

اولین ذوب پروژه یزد یک با موفقیت انجام شد
کدخبر : 51950

با همت و پشتکار مدیران و کارکنان شرکت فولاد آلیاژی ایران اولین ذوب کوره در پروژه یزدیک محقق شد.

علیرضا صدوقی مدیر پروژه یزد یک با اعلام این خبر افزود: اولین ذوب در کوره ۱۰۰‌تنی فولادسازی۲ شرکت فولاد آلیاژی ایران با موفقیت انجام شد و مذاب تولیدی در این فاز، به شمش فولادی تبدیل شد.

صدوقی با اشاره به اینکه این موفقیت با تلاش شبانه روزی ارکان پروژه و بهره برداری حاصل گردیده است کسب این دستاورد را به همکاران پرتلاش شرکت فولاد آلیاژی ایران و به ویژه تلاشگران این پروژه تبریک گفت.

با تلاش مدیران و کارکنان این شرکت، اولین ذوب در پروژه یزد یک محقق شد. پروژه یزد یک با ظرفیت تولید سالانه ۷۰۰ هزار تن شمش فولادی، مهم‌ترین طرح توسعه فولاژ است و ذوب‌گیری از این پروژه، رویداد بزرگی برای این شرکت محسوب می‌شود. با بهره‌برداری کامل از این پروژه‌ی ملی، ظرفیت کلیِ فولادسازیِ این شرکت به ۱ میلیون و 300 هزار تن در سال خواهد رسید.

علیرضا صدوقی مدیر پروژه یزد یک با اعلام این خبر گفت: اولین ذوب در کوره ۱۰۰‌ تنی فولادسازی ۲ شرکت فولاد آلیاژی ایران با موفقیت انجام شد و مذاب تولیدی در این فاز، به شمش فولادی تبدیل شد.

صدوقی با اشاره به اینکه این موفقیت با تلاش شبانه‌روزی ارکان پروژه و تیم بهره‌برداری حاصل گردیده است کسب این دستاورد را به همکاران پرتلاش شرکت فولاد آلیاژی ایران و به ویژه تلاشگران این پروژه تبریک گفت.

65c83f93-b419-47cd-8a0d-ad92945cf26d

2042c3de-c0fa-4549-9b59-32a212dfefe1

اسفندماه ۱۴۰۱

روابط عمومی فولاد آلیاژی ایران

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی