زلزله

زلزله شدید خوی را لرزاند| جدیدترین فیلم از زلزله

زلزله شدید خوی را لرزاند| جدیدترین فیلم از زلزله
کدخبر : 52060

زلزله 5.1 ریشتری بار دیگر شهرستان خوی را لرزاند. این زلزله در عمق 16 کیلومتری زمین اتفاق افتاده است.

امروز 25 اسفند 1401 زلزله شدید شهر خوی در آذربایجان غربی را لرزاند. این زمین لرزه در ارومیه، تبریز و سلماس احساس شده است.

صادق محمودی، سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر در این‌باره گفت: در ساعت ۱۵:۱۷ امروز زلزله‌ای به بزرگی پنج ریشتری در عمق ۱۶ کیلومتری زمین، خوی در آذربایجان غربی را لرزاند.

وی با بیان اینکه در پی این زلزله امدادگران سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به همراه تجهیزات و امکانات این سازمان به حالت آماده‌باش درآمده است، گفت: در حال حاضر 15 تیم ارزیاب جمعیت هلال احمر به مناطق متاثر از زلزله اعزام شده‌اند.

سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با اشاره به عمق این زمین‌لرزه گفت: با توجه به عمق بالای زلزله به نظر نمی‌رسد که خسارتی درپی آن رخ داده باشد، با این وجود تیم‌های ارزیاب به محل اعزام شده و آماده‌باش نیز به امدادگران داده شده است.

کاظمی، فرماندار خوی درباره زلزله امروز خوی گفت: پس از بررسی تیم‌های ارزیاب نتیجه نهایی را به اطلاع مردم خواهیم رساند و خوشبختانه هنوز تلفات جانی و یا مصدوم و تخریب واحدهای مسکونی گزارش نشده است.

زلزله خوی تلفات جانی نداشت

زلزله 5.1 ریشتری خوی در شهر دیزج دیز خوی سه مصدوم برجای گذاشت و بر اساس اعلام شهروندان در دیزج دیز یک خانه به طور کامل تخریب شده است.

منبع: ایسنا

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی