علت ازدواج نکردن ناصر ملک مطیعی| چرا ناصر ملک مطیعی قید ازدواج بعد مرگ همسرش را زد؟

علت ازدواج نکردن ناصر ملک مطیعی| چرا ناصر ملک مطیعی قید ازدواج بعد مرگ همسرش را زد؟
کدخبر : 52176

ناصر ملک مطیعی که سالهای دور همسرش را از دست داده بود بعد از فوت او دیگر ازدواج نکرد.

ناصر ملک مطیعی متولد 8 فروردین 1309 در تهران ، ناصر ملک مطیعی بازیگر و کارگردان است. ناصر ملک مطیعی تحصیلکرده مقطع دیپلم رشته تربیت بدنی از دانشسرای عالی تهران می باشد ناصر ملک مطیعی از معلمی به تئاتر رسید.ناصر ملک مطیعی سپس دوبلوری رسید و بعنوان بازیگر جلوی دوربین درخشید.

ناصر ملک مطیعی سال ها پیش با زنی بنام مهین ازدواج کرد که از وی صاحب یک دختر بنام شیرین و یک پسر بنام امیرعلی می باشد، همسر وی مدت ها پیش از دنیا رفته است وی بعد از مرگ همسرش دیگر ازدواج نکرده است.​

بعد از انقلاب

ملک مطیعی، دوران پس از انقلاب را دوران سختی توصیف کرده‌است. زیرا دچار انزوا و تنهایی و از طرفی، عشق و علاقه مفرطی که به فیلم و سینما داشت، قابل تحقق نبود و امکان کار هنری برای وی مهیا نبود.

پس از مدتی، به دعوت عوامل تولید برزخی‌ها، نقش مثبت و کوتاهی را بازی می‌کند. با این وجود، نام وی در زمان تیتراژ پایانی فیلم به نمایش درنیامد و روزنامه‌ها نیز خبری در خصوص حضور مجدد وی، منتشر نکردند که این موضوع، موجب دلسردی مفرط وی شد.

ناصر ملک مطیعی

وی شرح آن روزگار خود را اینگونه توصیف می‌کند:

«کسی از دوستان من هم نمانده بود. بهروز که به خارج رفت، فردین هم مدتی تقلا کرد تا بتواند کار کند، ایرج قادری هم خواست که کار کند و کار کرد؛ ولی من از کسی تقاضای کار نکردم و خودم را کنار کشیدم.»

ناصر ملک‌مطیعی پس از ۳۵ سال دوری از سینمای ایران، بالاخره در فیلم نقش نگار ساخته علی عطشانی بازی کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی