یارانه نقدی | یارانه نقدی رمضان

واریز یارانه نقدی ۱۵۰ هزار تومانی ویژه رمضان تکذیب شد

واریز یارانه نقدی ۱۵۰ هزار تومانی ویژه رمضان تکذیب شد
کدخبر : 52573

سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با بیان اینکه قرار نیست در فروردین ماه مبلغ اضافه‌ای به حساب افراد یارانه بگیر واریز شود گفت: تلاش بر این است تا یارانه فروردین ماه در همان بازه زمانی ماهانه پرداخت شود.

یارانه نقدی یک پرداخت پول نقد به افراد یا خانوارهایی است که معیشتشان ضعیف است و به دلایل مختلفی از جمله بیکاری، بیماری، افزایش قیمت ها و... نیاز به کمک دارند. یارانه نقدی می‌تواند توسط دولت یا سازمان‌های خیریه صورت بگیرد. در بسیاری از کشورها، دولت‌ها یارانه نقدی به خانوارهایی با درآمد پایین ارائه می‌دهند. یارانه‌ نقدی به عنوان یکی از سیاست‌های اجتماعی برای کمک به مردم کم درآمد مورد استفاده قرار می‌گیرند. در برخی کشورها، یارانه نقدی به صورت منظم و به صورت ماهیانه یا سالیانه پرداخت می‌شود.

طیبه حسینی سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در خصوص انتشار خبری در فضای مجازی در مورد پرداخت 150 هزار تومان یارانه به مناسبت ماه رمضان گفت: این خبر مورد تایید نیست و هیچ یارانه اضافه‌ای برای ماه رمضان پرداخت نخواهد شد.

به گزارش تسنیم، امروز در فضای مجازی خبری مبنی بر پرداخت 150 هزار تومان یارانه ویژه رمضان با دستور رئیس جمهور منتشر شد که ظاهراً خبر مربوط به فروردین سال 1401 هست و به اشتباه در فضای مجازی به عنوان خبر جدید در حال بازنشر است.

حسینی افزود: یارانه پرداختی مربوط به فروردین ماه نیز در موعد مربوط به خود پرداخت خواهد شد. سعی بر این است که پرداخت یارانه‌ها همواره در موعد مشخصی انجام شود و 20 هر ماه زمانی است که مشخص شده است.

سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه در خصوص یارانه بگیران جدید گفت: تا آخرین روز سال نیز ثبت‌نام افراد جدید و بررسی اعتراض افرادی که به دهک‌بندی خود اعتراض داشتند فعال بود و در حال حاضر نیز فعال است، در نتیجه  هر ماه افرادی به جمع یارانه‌بگیران اضافه می‌شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی