فرامرز قریبیان

ازدواج دوم ستاره سینما در 72 سالگی | آقای بازیگر کنار همسر خیلی خوشتیپش

ازدواج دوم ستاره سینما در 72 سالگی | آقای بازیگر کنار همسر خیلی خوشتیپش
کدخبر : 52610

تصویری زیبا از فرامرز قریبیان در کنار همسر دوم و خوش تیپش مهشید بازرگان منتشر شد.

فرامرز قریبیان متولد 27 آبان 1320 در تهران ،فرامرز قریبیان بازیگر و کارگردان است.فرامرز قریبیان دانشجوی انصرافی رشته بازیگری از مدرسه ویژوال آرت آمریکا می باشد.فرامرز قریبیان از 27 سالگی جلوی دوربین رفت فرامرز قریبیان از دو همسر خود صاحب دو فرزند پسر می باشد.

فرامرز قریبیان بعد از قریب به پنجاه سال زندگی مشترک از همسرش جدا شد و سال ۱۳۹۲ وقتی ۷۲ ساله بود برای بار دوم با خانم مهشید بازرگانی ازدواج کرد.

فرامرز قریبیان دهه پنجاه با مینا خیامی طراح لباس تحصیل کرده در نیویورک ازدواج کرد و از این زندگی صاحب دو پسر بنام های سام و بهزاد شد سام مدتی بعد از آمریکا به ایران بازگشت و بازیگر شد اما بهزاد در آمریکا طراح موتورهای BMW است.

مهشید بازرگانی، طراح لباس سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «گناهکاران»، فیلم سینمایی «چشمهایش» فعالیت داشته است.

مهشید بازرگانی کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرد و سال ۱۳۷۸ در فیلم چشمهایش به کارگردانی فرامرز قریبیان به عنوان طراح لباس فعالیت داشته است.

گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم گناهکاران، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای مهشید بازرگانی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون فرامرز قریبیان، محمود عزیزی، فیروز بهجت‌محمدی و سحر جعفری‌جوزانی را تجربه کرد.

فرامرز قریبیان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه