اتفاق عجیب در مازندران برای نخستین‌بار / چادر خوابی مسافران در مازندران ممنوع !

اتفاق عجیب در مازندران برای نخستین‌بار / چادر خوابی مسافران در مازندران ممنوع !
کدخبر : 52882

در سال‌های اخیر، استان مازندران به عنوان یکی از مقاصد محبوب گردشگری شناخته شده است. تعداد زیادی از ویلای‌های موجود در این استان، به خصوص در دوره تعطیلات نوروز، بیش از هر زمان دیگری مورد استفاده گردشگران قرار گرفته‌اند و به طور چشمگیری افزایش یافته‌اند.

در جلسه وبیناری هماهنگی خدمات سفر که با حضور منصوری معاون رئیس جمهور ی برگزار شد، استاندار مازندران اعلام کرد که تعداد بیش از ۵۵ هزار مسافر در نوروز امسال در این استان اسکان داده شده‌اند و تاکنون بیش از ۱۶ میلیون جمعیت وارد این منطقه شده‌اند. همچنین، او افزود که برای نخستین بار چادر خوابی مسافران در مازندران ممنوع شده است. در سال‌های اخیر، استان مازندران به عنوان یکی از مقاصد محبوب گردشگری شناخته شده است و در دوره تعطیلات به ویژه در عید نوروز، تعداد زیادی از ویلای‌های موجود در این منطقه به کار مسافران می‌روند.

وی افزود: در عید نوروز بعضی شهر‌های مازندران با امکانات شهرستانی و استانی تا ۵ برابر جمعیت ثابت حضور مسافران را در خود جای می‌دهد خدمات ملی ارائه می‌کند.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه تامین آب شرب برخی از شهرستان‌ها یکی از دستاورد‌های دولت سیزدهم در استان است، گفت: ۲۱ درصد جمعیت کشور با فاصله ۳ ساعت به مازندران می‌رسند، این استان به عنوان تنفس‌گاه پایتخت کشور محسوب می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: به واسطه نگاه ویژه رئیس جمهوری به قشر مستضعف، از سال گذشته اجازه ندادیم حتی یک مسافر در خیابان‌ها شب خوابی داشته باشد در حالیکه طی سال‌های گذشته این مهم در تمامی شهر‌ها مشاهده می‌شد.

حسینی پور با اعلام اینکه در ایام نوروز امسال بیش از ۵۵ هزار نفر مسافر در مازندران اسکان داده شدند و تاکنون ۱۶ میلیون جمعیت وارد استان شدند، گفت: در گذشته مسافران در ایام نوروز ۱۲ ساعت در محور چالوس در ترافیک بودند، اما امسال توانستیم این میزان را به ۵ ساعت کاهش دهیم که یک دستاورد‌های مهم دولت محسوب می‌شود.

به گفته استاندار مازندران، تزریق مرغ منجمد با قیمت ۴۳ هزار تومان و گوشت منجمد با قیمت ۱۴۵ هزار تومان در بازار شب عید بازتاب مناسبی داشته است.

 
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی