ثبت نام خودروهای داخلی

خبر خوش برای جاماندگان ثبت نام خودروهای داخلی | تارخ دقیق ثبت نام اعلام شد

خبر خوش برای جاماندگان ثبت نام خودروهای داخلی | تارخ دقیق ثبت نام اعلام شد
کدخبر : 53028

سخنگوی وزارت صمت از بازگشایی مجدد سامانه یکپارچه خودرو در روزهای ١۶ الی ١٨ فروردین برای افرادی که حساب وکالتی دارند، اما اسامی آنان از سوی بانک‌ها اعلام نشده، خبر داد.

ثبت نام خودروهای داخلی اغلب توسط شرکت های تولید کننده خودرو صورت می گیرد. برای ثبت نام خودروهای داخلی، شما باید با نزدیک‌ترین نمایندگی یا دفتر فروش شرکت سازنده خودرو تماس بگیرید و مراحل ثبت نام را دنبال کنید. معمولاً در فرآیند ثبت نام خودروهای داخلی، به شما اسناد و مدارک موردنیاز مانند مدارک شناسایی، پلاک خودرو و شناسه مالیاتی موجودیت قبلی خودرو و جزئیات دیگر درخواست می شود. همچنین، شما باید هزینه های لازم برای ثبت نام خودروهای داخلی را نیز پرداخت کنید. درباره اطلاع از ثبت نام خودروهای داخلی مطلب زیر را بخوانید.

 

امید قالیباف سخنگوی وزارت صمت درباره چگونگی ثبت نام جاماندگان از «طرح عرضه یکپارچه خودروهای داخلی»، گفت: متقاضیان خودروی داخلی که در قالب طرح یکپارچه تخصیص خودرو در روزهای ۲۰ تا ۲۳ اسفند سال قبل حساب وکالتی ۱۰۰ میلیون تومانی بنام سازمان حمایت افتتاح کرده اند، اما بانک هنوز اسامی آن‌ها را به وزارت صنعت اعلام نکرده است از ۱۶ تا ۱۸ فروردین فرصت دارند در سامانه فروش خودرو به نشانیhttp://esalecar.ir ثبت نام کنند.

وی افزود: در طرح یکپارچه تخصیص خودرو بیش از ۹۵۰ هزار متقاضی حساب وکالتی با سازمان حمایت افتتاح کرده اند (که ۸۸۰ هزار نفر تا ۲۹ اسفند ثبت نام و خودرو خود را انتخاب کردند)، اما عده‌ای هم بودند که به دلایل مختلف از جمله یکی دانستن طرح فروش ایران خودرو با طرح یکپارچه تخصیص خودرو، حساب وکالتی بنام ایران خودرو را ایجاد کرده بودند که باید به نام سازمان حمایت تغییر می‌یافت و به همین دلیل حذف شدند.

قالیباف اضافه کرد: برای حفظ حقوق این افراد، وزارت صمت مقرر کرد در روزهای ١۶ تا ١٨ فروردین ماه، سامانه یکپارچه خودرو فقط برای ثبت‌نام این متقاضیان باز شود تا آن‌ها نیز امکان ثبت نام پیدا کنند.

مشاور وزیر صمت در پایان گفت: شماره حساب وکالتی و شماره موبایل باید به نام شخص ثبت نام کننده باشد همچنین زمان ثبت نام هیچ تأثیری در اولویت و حق تقدم متقاضیان ندارد.


 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی