روحانی، جهانگیری و لاریجانی با این ترفند جدید حذف شدند

روحانی، جهانگیری و لاریجانی با این ترفند جدید حذف شدند
کدخبر : 53220

انتخابات مجلس در حال نزدیک شدن است و با آغاز رقابت های انتخاباتی، کاندیداها در حال بررسی و تدوین فهرست راهکارها و برنامه های خود برای حفظ صندلی سبز خود هستند. به همین دلیل، زنگ شروع رقابت انتخاباتی به صدا در آمده است و تیم های انتخاباتی در حال برنامه ریزی برای جذب رأی های بیشتر از طریق ارائه وعده های مختلف به مردم هستند.

با آغاز فصل انتخابات مجلس ، کاندیداها در حال بررسی گزینه های مختلف برای حفظ صندلی سبز خود هستند. علاوه بر این، قرار است زمان استعفای نامزدها به جای دو ماه قبل از انتخابات، به شش ماه قبل از آن تغییر کند. همچنین افرادی که در سه دوره قبلی نماینده مجلس بوده‌اند، از حضور در انتخابات منع خواهند شد. این اقدامات می‌تواند باعث شود تا برخی از رقبا نتوانند در انتخابات شرکت کنند و به این ترتیب رقابت در انتخابات کمی شدت کمتری داشته باشد.

فارغ از گزینه‌های احتمالی که آمدنشان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، نگرانی جدی از حضور افرادی مانند علی مطهری، علی لاریجانی و افرادی از این دست، برای طیف حاکم اصولگرایان کاملا احساس می‌شود که به‌وضوح سبد رأی اصولگرایان فعلی مجلس را هدف گرفته و اگر این‌گونه شود، نه‌فقط برخی چهره‌های پرسروصدا که فقط به دنبال طرح‌های جنجالی در تضاد با منافع ملی بودند و جز قانون‌گذاری برای تأمین منافع جناحی خود مانند انواع و اقسام طرح‌های صیانت چه مسدودسازی اینترنت، چه ممنوعیت نگهداری از حیوانات خانگی و... را تدوین و تهیه کردند، شانسی برای ماندن در بهارستان نخواهند داشت، بلکه حتی بخشی از صاحبان قدرت در مجلس یازدهم نیز جایگاه‌شان تنزل خواهد یافت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی