کیومرث پوراحمد

عکس صحنه خودکشی کیومرث پوراحمد | این صحنه دلتان را به درد می آورد

عکس صحنه خودکشی کیومرث پوراحمد | این صحنه دلتان را به درد می آورد
کدخبر : 53225

روز شانزدهم فروردین ماه سال 1402 خبر غم انگیز از دست دادن کارگردان سرشناس ایران به نام کیومرث پوراحمد در صدر اخبار پر بحث کشور قرار گرفت.

کیومرث پوراحمد کارگردان قصه های مجید است.کیومرث پوراحمد متولد ۲۵ آذر ۱۳۲۸ در نجف‌ آباد است.کیومرث پوراحمد کارگردان و فیلم نامه نویس است.کیومرث پوراحمد 16 فروردین به طرز عجیبی خودکشی کرد.کیومرث پور احمد روز 18فروردین به خاک سپرده می شود.

ساعاتی بعد از انتشار این خبر و در میان بحث و اظهارنظرها در مورد این درگذشت غم‌انگیز، تصویری در فضای مجازی از صحنه کشف جسد کیومرث پوراحمد منتشر شد که اظهارنظرهایی را در بر داشت. این اظهار نظرها به نحوه قرار گرفتن جسد با توجه به قد بلند این کارگردان ، نحوه تکیه دست به دیوار، شکل قرارگرفتن یکی از پاها بر روی شوفاژ ، اندازه طناب و نحوه گره آن بر می‌گشت و علت مرگ را از مسیر خودخواسته برای افرادی که در مورد جسد اظهارنظر کرده بودند به سمت های دیگری کشانده بود. در بررسی تصویر جسد کیومرث پوراحمد سناریوی محتمل این است که فرد طناب را روی گردن خود انداخته و بالای شوفاژ رفته باشد و بعد طناب را به میله بسته و خود را از آن آویزان کرده باشد که در دارآویختگی، اغلب افراد ظرف چند ثانیه بیهوش می شوند و برخی دیگر نیز سعی یا تقلا می کنند. دارآویختگی می تواند با شکستگی استخوان های گردن، شوک نخاعی، انسداد وریدها، شریان و راه هوایی سبب مرگ شود. تمامی این اتفاقات در مورد این حادثه نیز محتمل است.

کیومرث پوراحمد

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی