قیمت سکه

قیمت سکه با کارت ملی چند؟| سکه با کارت ملی را از کجا تهیه کنیم؟

قیمت سکه با کارت ملی چند؟| سکه با کارت ملی را از کجا تهیه کنیم؟
کدخبر : 53275

فروش ربع سکه با کارت ملی آغاز شد

افزایش قیمت سکه ممکن است به دلیل چندین عامل اتفاق بیفتد، شامل افزایش تقاضا، کاهش تولید و یا ارزش کاهش یافته ارز. با توجه به اینکه پدیده افزایش قیمت سکه به طور گسترده در بازار سکه رخ می‌دهد، همیشه دشوار است به دقت پاسخ داد.اما به طور کلی، تقاضای بیشتر در بازار سکه ممکن است در نتیجه بازارچه های خرید و فروش سکه، تحلیل‌گران بازار، و شرایط اقتصادی بهبود یابد. همچنین، کاهش تولید سکه ممکن است به دلیل کاهش مواد معدنی و جایگزینی سکه با روش‌های دیگری مانند ارزهای دیجیتالی رخ دهد.به هر حال، تأثیر این عوامل بر قیمت سکه ممکن است متفاوت باشد و برای دقیق تر بررسی کردن این موضوع، باید با توجه به شرایط خاص هر بازار سکه و عوامل مؤثر در آن، بررسی شود.قیمت سکه را بانک مرکزی تعیین می کند.برای اطلاع از قیمت سکه مطلب زیر بخوانید.

 

متقاضیان خرید ربع سکه (چهارشنبه، ۱۶ فروردین ماه) می‌توانند با ارائه کارت ملی  تا سقف پنج قطعه ربع سکه از صرافی‌های مجاز خرید کنند.

 مرکز مبادله ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که معاملات ربع سکه بهار آزادی با نماد «ربع سکه» در سامانه معاملات مرکز مبادله ارز و طلای ایران از روز سه‌شنبه (۱۵ فروردین ماه) آغاز شد.

بر این اساس ربع سکه تنها توسط بانک مرکزی عرضه می‌شود و امکان خرید آن تنها از طریق کارگزاران عضو مرکز مبادله ارز و طلا امکان‌پذیر است.حجم معاملات ربع سکه  در روز گذشته ۱۱۲ قطعه ربع سکه بود و بر اساس اعلام مرکز مبادله ارز و طلا آخرین قیمت ربع سکه ۹ میلیون و ۵۱۳ هزار تومان بود.

طبق این گزارش افراد بالای ۱۸ سال امروز می‌توانند با مراجعه به تارنمای مرکز مبادله ارز و طلای ایران، به نشانی www.ice.ir ربع سکه را از صرافی‌های عضو خریداری کنند.

هر شخص بالای ۱۸ سال تنها یک بار در سال می‌تواند اقدام به خرید ربع سکه کند و اشخاصی که پیش از این از بورس کالای ایران ربع سکه خریداری کرده‌اند، امکان خرید مجدد ربع سکه در مرکز مبادله ایران را نخواهند داشت.

به گفته کارشناسان ربع سکه هم اکنون بیش از ۵.۵ میلیون تومان حباب دارد و عرضه در مرکز مبادله ارز و طلا می‌تواند موجب کاهش قیمت طلا و سکه شود.

بررسی‌ها نشان می‌دهد قیمت ربع سکه در تابلوی اتحادیه صنف فروشندگان، سازندگان طلا و جواهر ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و در تابلوی بازار متشکل ۹ میلیون و ۵۱۳ هزار تومان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی