حمیرا | حمیرا خواننده قدیمی | حمیرا خواننده

حمیرا خواننده قدیمی درگذشت | زندگی نامه حمیرا خواننده | حمیرا کجا زندگی می کرد؟

حمیرا خواننده قدیمی درگذشت | زندگی نامه حمیرا خواننده | حمیرا کجا زندگی می کرد؟
کدخبر : 54258

طبق گزارش سایت های خبری حمیرا خواننده قدیمی ایران درگذشته است اما هنوز سایت های خارج از ایران این خبر را تایید نکرده اند.

به نقل از رکنا، ساعاتی پیش اخباری مبنی بر مرگ حمیرا خواننده زن 71 ساله ایرانی که در حال حاضر ساکن خارج کشور می باشد در گروه های مختلف فضای مجازی بویژه توئیتر منتشر گردید اما این خبر هنوز تایید یا تکذیب نشده است.

حمیرا مدت 8 سال همسر آهنگساز بنام ایرانی، پرویز یاحقی بود که در این دورهٔ زناشویی، آثار ماندگاری با شعرهایی از بیژن ترقی و آهنگ‌هایی از یاحقی، مانند «مرا نفریبی»، «هدیهٔ عشق»، «بهار نورسیده»، «مرا تنها نگذاری»، «پنجره‌ای به باغ گل»، و… اجرا کرده‌است. وی بعد از چند سال، به‌دلیل مشکلات ویژه‌ای که برایش در زندگی پیش آمد، از پرویز یاحقی جدا شد.

زندگی نامه حمیرا خواننده قدیمی 

حمیرا خواننده قدیمی

همسر سوم وی، که تاجر کراوات بود، پس از انقلاب عملاً بیکار شد. حمیرا تا اواسط سال 60 خورشیدی در تهران ماند و بعد به یکی از شهرهای شمالی نقل مکان کرد .

بعد بدون اینکه مورد حمایت همسرش قرار گیرد، در اواخر سال 1360 به تنهایی و به صورت ناشناس با گریم در قالب یک پیرزن به همراه دختر دو ساله‌اش، هنگامه، از مرز افغانستان از ایران خارج شد و به پاکستان رفت؛ از آنجا به اسپانیا و پس از آن به کاستاریکا در آمریکای مرکزی رفت.

مریضی حمیرا خواننده قدیمی

حمیرا خواننده قدیمی

وی در کاستاریکا دچار افسردگی شدید شد. به صورتی که مدت یک سال تحت درمان روانپزشک بود. شوهر وی در این میان بدون توجه به همسر و فرزندش مستقیماً به آمریکا مهاجرت کرد.

حمیرا با کمک همسر پسر عمویش، هما میرافشار، به ایالت کالیفرنیا مهاجرت کرد و با حمایت احمد مسعود کار هنری خود را از سر گرفت. در سال 78 خورشیدی به تومور مغزی دچار شد که به‌صورت معجزه‌آسایی از اتاق عمل نجات یافت. وی هم‌اکنون در شهر لس آنجلس زندگی می‌کند.

از تومور مغزی تا عمل قلب حمیرا خواننده قدیمی

حمیرا خواننده قدیمی

حمیرا در سال ۱۳۷۸ زمانی که ۵۵ ساله بود به تومور مغزی دچار شد اما بطور معجزه آسایی از اتاق عمل سالم بیرون آمد. او مدتی بعد بخاطر ناراحتی قلبی عمل شد که آن هم با موفقیت همراه بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی