خودرو | قیمت خودرو | خودرو وارداتی

متقاضیان خودرو بخوانند | جزئیات ثبت نام خودرو اعلام شد + جزئیات مهم

متقاضیان خودرو بخوانند | جزئیات ثبت نام خودرو اعلام شد + جزئیات مهم
کدخبر : 54307

سخنگوی صمت از ثبت نام خودرو در طرح یکپارچه سازی گفت، جزئیات مهم را در پایگاه خبری رصداقتصادی بخوانید.

سخنگوی وزارت صمت: فرآیند ثبت‌نام متقاضیان در دور دوم طرح یکپارچۀ عرضه خودرو از ۱۶ اردیبهشت آغاز می‌شود. متقاضیان در بازۀ زمانی که اعلام می‌شود نسبت به ایجاد حساب وکالتی  برای خودرو اقدام کنند. نتایج نوبت‌دهیِ افرادی که در مرحلۀ اول ثبت نام خودرو نسبت به ویرایش اقدام کردند، اواسط هفته آینده اعلام می‌شود. هرگونه افزایش قیمت خودروهای مونتاژی منوط به اعلام قیمت خودرو شورای رقابت است و اگر شرکتی اقدام کرده باشد، باید قیمت‌ها را به قبل بازگرداند. 

افزایش قیمت خودرو‌ ممنوع است

خودرو

وی همچنین با بیان اینکه هرگونه افزایش قیمت خودروسازان مونتاژی مجاز نیست، گفت: سازمان حمایت به این خودروسازان اعلام کرده است که اجازه تغییر قیمت خودرو را ندارند و شورای رقابت نیز به آن‌ها اعلام کرده است تا زمانی که این شورا قیمت‌ها را اعلام نکرده است خودروسازان مونتاژی اجازه افزایش قیمت ندارند.

قالیباف تصریح کرد: هر گونه افزایش قیمت خودرو‌های مونتاژی منوط به اعلام قیمت شورای رقابت است و اگر شرکتی اقدام به افزایش قیمت کرده باشد باید قیمت‌ها را به قبل بازگرداند.

 شرایط ثبت نام خودرو

خودرو

وی در رابطه با ثبت نام دور دوم طرح یکپارچه عرضه خودرو، بیان کرد: از روز ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ فرآیند ثبت‌نام متقاضیان در طرح یکپارچه عرضه خودرو آغاز می‌شود، متقاضیان خرید خودرو بعد از اعلام زمان و شرایط ثبت نام، نسبت به افتتاح حساب وکالتی و ثبت نام در طرح مذکور اقدام کنند.

قالیباف تاکید کرد: قبل از اطلاع رسانی برای آغاز فرآیند ثبت نام طرح یکپارچه عرضه خودرو، متقاضیان نسبت به افتتاح حساب وکالتی اقدام نکنند. سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اضافه کرد: پیش از اطلاع رسانی برای ثبت نام مرحله دوم طرح یکپارچه افتتاح حساب وکالتی مجاز نیست، بنابراین متقاضیان مرحله دوم در بازه زمانی که اعلام می‌شود نسبت به ایجاد حساب وکالتی اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی