پست بانک ایران

صدرنشینی مدیریت شعب پست بانک استان البرز در افزایش تعداد کاربران همراه بانک

 صدرنشینی مدیریت شعب پست بانک استان البرز در افزایش تعداد کاربران همراه بانک
کدخبر : 54349

شعب استان‌های البرز، قزوین و گلستان در تازه ترین آمار منتشر شده اداره کل آمار و بودجه بالاترین درصد تحقق افزایش تعداد کاربران سرویس همراه بانک را در فروردین‌ماه سال جاری داشته‌اند.

●  به گزارش اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بنابر اعلام اداره کل بازاریابی و توسعه بازار، استان البرز با تحقق ۲۰۰ درصد در رتبه نخست و استان‌های قزوین و گلستان با ۱۲۳/۵ و ۹۵/۸ درصد در جایگاه دوم و سوم رشد تراکنش‌های غیر حضوری مشتریان با ایجاد و راه‌ اندازی کد کاربری سرویس همراه بانک قرار گرفتند.

● این گزارش نشان می‌دهد که تعداد کاربران سرویس همراه بانک استان البرز در فروردین‌ماه سال جاری نسبت به اسفند سال گذشته، شش هزار و ۲۶۲ نفر رشد داشته است و ۱۷/۹۸ درصد از هدف برنامه پایش و پویش سال ۱۴۰۲ در توسعه این سرویس را محقق کرده است.

●  همچنین تعداد کاربران خدمت همراه بانک استان‌های قزوین و گلستان در فاصله فروردین ‌ماه سال جاری نسبت به اسفند سال ۱۴۰۱ به ترتیب با  پنج هزار و ۲۷۰ و پنج هزار و ۳۶۷ کاربر، افزایش داشته است.

●  بر اساس این آمار، تعداد کاربران همراه بانک تمام استان‌ها در فروردین ماه سال ۱۴۰۲ نسبت به اسفند سال گذشته، به صورت تجمعی بالغ بر ۳/۹۶ درصد رشد کرده و در مجموع استان‌ها توانسته‌اند ۵۵/۳ درصد از اهداف پایش و پویش خود را در این حوزه محقق کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی